Znaleziono 0 artykułów
25.05.2023
Artykuł partnerski

30. urodziny firmy BTL: Innowacje dla medycyny

25.05.2023
Fot. Materiały prasowe

BTL, firma, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji sprzętu dedykowanego m.in. medycynie estetycznej, ma już 30 lat. Tę okrągłą rocznicę świętuje, prezentując najnowszą technologię, którą wykorzystano w urządzeniu EMFACE®.

BTL Industries Limited od 30 lat jest obecna na światowych rynkach – do tej pory w 70 krajach, a już od 20 lat również w Polsce. To firma, która na pierwszym miejscu stawia dobro pacjentów i każdego dnia zastanawia się, jak odpowiadać na ich potrzeby. Zadowolenie ludzi, którzy korzystają z najnowszych technologii produkowanych i dostarczanych do klinik, szpitali i gabinetów medycyny estetycznej, jest dla niej najważniejsze. Aparatura medyczna z logo BTL trafia także do przychodni, sanatoriów, ośrodków rehabilitacji. Liczy się nie tylko wygląd pacjentów, lecz także ich dobre samopoczucie. Odbiorcy urządzeń mogą zarówno docenić zabiegi hi-tech wykonywane najbardziej nowoczesnymi urządzeniami, jak i rozwiązać problemy związane z kondycją ciała i korzystać jak najdłużej z życia w lepszej formie. O tym, że zadowalający wygląd poprawia nastrój, co przekłada się na radość życia, wiadomo nie od dziś. A kolejną nowością w portfolio BTL jest urządzenie EMFACE®, którego premiera odbyła się 29 marca, przy okazji świętowania jubileuszu firmy.

Fot. Materiały prasowe

BTL: Innowacyjne rozwiązania dla branży medycznej

Dlaczego w BTL to pacjent i jego zadowolenie są na pierwszym planie? Rynek urządzeń medycznych służących poprawie wyglądu jest niezwykle konkurencyjny. A dzięki traktowaniu jako priorytetu satysfakcji ludzi, którzy z takiej aparatury korzystają, marka stała się światowym liderem nowych technologii w medycynie. I wciąż się rozwija – zarówno pod kątem innowacji, jak i wielkości. BTL Industries Limited zatrudnia prawie 3 tys. pracowników i 300 inżynierów w centrach badań i rozwoju (R&D). Wrażenie robi też skala fabryk produkcyjnych marki, które zlokalizowane są w Europie i mają ok. 11 tys. mkw. powierzchni. BTL stosuje system produkcji „in-house”, dzięki czemu firma jest niezależna technicznie i ma kontrolę nad płynnością dostaw.

Fot. Materiały prasowe

Co jest największą pasją twórców i pracowników BTL? Kreowanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań technicznych, które skutecznie modelują sylwetkę i poprawiają kondycję i wygląd skóry. Można śmiało powiedzieć, że marka specjalizuje się w bezinwazyjnych zabiegach estetycznych i przyczyniła się do prawdziwej rewolucji w tej dziedzinie, stając się ogromną inspiracją dla lekarzy, pacjentów i całej branży. I ciągle zaskakuje nowymi rozwiązaniami.

Premiera nowego urządzenia


W tym sezonie z pewnością głośno będzie o nowym urządzeniu z dziedziny nieinwazyjnych metod dbania o wygląd – EMFACE®. Wyróżnia się ono innowacyjnym zastosowaniem technologii zsynchronizowanej radiofrekwencji (RF) i HIFES® do pracy na wielu warstwach twarzy: skórze, tkance łącznej i mięśniach. Ze względu na nagrzewanie skóry właściwej zsynchronizowane fale radiowe wpływają modelująco na twarz i ją wygładzają oraz stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Technologia HIFES® wywołuje selektywne skurcze mięśni, co zwiększa gęstość i jakość tkanki mięśniowej. Urządzenie daje więc podczas jednej 20-minutowej procedury możliwości działania jak dwa oddzielne zabiegi. Dzięki takim technologiom po wykonaniu serii zabiegów można uzyskać efekt liftingu, a także przywrócić tzw. trójkąt młodości. Jak to możliwe? W wyniku działania RF i HIFES® policzki unoszą się, a linia żuchwy ulega wysmukleniu. Kolejnym rezultatem działania EMFACE® jest poprawa tekstury skóry, która staje się gładsza i bardziej napięta, a zmarszczki – płytsze. Procedura działa więc jednocześnie na kondycję skóry i mięśni. (Więcej informacji na temat tego zabiegu można znaleźć na http://www.emface.pl).

Fot. Materiały prasowe

Szeroki wachlarz technologii, wieloletnie relacje z kontrahentami

Nieinwazyjne urządzenia wykorzystywane do zabiegów estetycznych dają naturalne efekty poprawy wyglądu i wyraźnie zmieniają jakość skóry. A firma BTL słynie jeszcze z budowania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi. Docenia zarówno właścicieli, jak i pracowników współpracujących z nią placówek medycznych. Sprzedaż urządzeń jest początkiem wieloletniej relacji. BTL ma szeroką dystrybucję, zapewnia szkolenia techniczne, opiekę serwisową, doradztwo i testy aparatury. Firma oferuje wygodne systemy finansowania urządzeń (raty, leasing) i wsparcie w jego uzyskaniu. Istotne jest też elastyczne dopasowanie parku urządzeń do planów rozwoju współpracujących klinik czy gabinetów.

Fot. Materiały prasowe

BTL dostarcza wysokospecjalistyczne maszyny, które są skoncentrowane na wybranych zabiegach, i urządzenia multifunkcyjne o szerokim spektrum zastosowania. To nie wszystko. Firma BTL rozwija się dynamicznie, podobnie jak urządzenia, które wprowadza na rynek. Dlatego umożliwia upgrade maszyn, aby klienci BTL mogli dopasować ofertę do najnowszej technologii.

Maria Kowalczyk / nostressbeauty
Proszę czekać..
Zamknij