Znaleziono 0 artykułów
08.02.2022

5 ulubionych miejsc Magdaleny Linke-Koszek w Warszawie

08.02.2022
Fot. Materiały prasowe

Magdalena Linke-Koszek, założycielka platformy Her Impact, oprowadza po swoich ulubionych miejscach na mapie stolicy. Do nienagannego stylu kobiety sukcesu pasują dodatki z kapsułowej kolekcji „Timless Sense” Gino Rossi.

Wzięta bizneswoman, z zawodu prawniczka, Magdalena Linke-Koszek stworzyła platformę rekrutacyjną Her Impact, która pomaga kobietom odnaleźć się na rynku pracy. Pomysł ten dał jej nagrody i uznanie, ale to dla Linke-Koszek nic nowego. Zanim założyła własną działalność, pracowała w Parlamencie Europejskim i w międzynarodowych korporacjach, wykładała też na uniwersytetach w Oksfordzie i Cambridge.

Właśnie z myślą o takich kobietach jak Magdalena – dynamicznych, niezależnych i silnych – powstała ponadczasowa kolekcja „Timeless Sense”. Wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, prostymi formami i stonowanymi barwami. Linke-Koszek nie ukrywa, że jedną z jej ulubionych marek jest Gino Rossi.

Fot. Materiały prasowe

Na dzień pełny wyzwań wybiera dodatki z najnowszej kolekcji marki: przeskalowaną kopertówkę, botki z kontrastowym noskiem i biżuteryjny zegarek. Doskonale pasują do stylu założycielki Her Impact – szlachetnych tkanin, minimalistycznych krojów i luksusowych detali, takich jak akcesoria w stylu Coco Chanel, które są odpowiednie na każdą okazję, od rozmowy biznesowej po drinki z przyjaciółmi. Oto pięć ulubionych miejsc Linke-Koszek w Warszawie.

Biuro Her Impact

– Zazwyczaj przepełnione ludźmi, zostało zaprojektowane z myślą właśnie o nich – o ich pracy zespołowej. Wnętrze przepełnia biel i drewno – wyjaśnia założycielka platformy.

Butiki na Mokotowskiej i Mysiej

– Cenię polskie marki, dlatego na zakupy wybieram się na ulice Mokotowską i Mysią. Zawsze znajduję tu to, czego potrzebuję. Wielokrotnie będąc za granicą, mając na sobie rzeczy z metką „made in Poland”, byłam pytana o to, skąd są, dlatego czuję dumę, że nasi projektanci wybijają się na tle innych – opowiada Linke-Koszek.

Fot. Materiały prasowe

Kawiarnia Po Drodze

– To dla mnie niesamowicie inspirujące miejsce, gdzie umawiając się na spotkania mentoringowe, zawsze zamawiam flat white z mlekiem owsianym. Wpadam tu często z córką, bo dzięki klimatowi, jaki tam panuje, czuję się jak w domu.

Łazienki Królewskie

– Mieszkam niedaleko Łazienek Królewskich i kojarzą mi się one z codziennymi spacerami, na które chodziłam tu jako mała dziewczynka, i mieszkaniem mojej stuletniej babci. Dziś miejsce to odwiedzam z moim mężem, córką albo rodzicami – urządzamy piknik, podglądamy wiewiórki albo pijemy gorącą czekoladę z tutejszej kawiarni – mówi Magdalena.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej nad Wisłą

– Studiując historię sztuki, odbyłam mój pierwszy staż i dostałam pierwszą pracę w Muzeum Sztuki Nowoczesnej nad Wisłą. Współtworzyłam kolekcję tego wspaniałego muzeum wraz ze sztabem utalentowanych ludzi. Nawet teraz, gdy minęło od tego momentu tyle lat, nadal przychodzę na każdą wystawę. Najczęściej można mnie tu spotkać w niedziele, gdy o 14:00 można załapać się na oprowadzanie wybitnych kuratorów – zdradza bizneswoman.

Kolekcja „Timeless Sense” Gino Rossi jest już dostępna w sklepach CCC, na stronie ccc.eu i w aplikacji mobilnej.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij