Znaleziono 0 artykułów
14.06.2024

Sukienka biała koronkowa należy do najsubtelniejszych trendów lata 2024 roku

14.06.2024
Instagram / @helsastudio

Elegancka biała sukienka latem 2024 roku wyróżnia się romantycznym zdobieniem. Haft angielski sprawia, że koronkowa kreacja staje się niepowtarzalna.

Lato 2024 roku należy do romantycznej białej sukienki z koronki. Haft angielski cieszy się powodzeniem od lat 40. XIX wieku. Jako symbol elegancji wyznaczał trendy również w XX wieku – w romantycznych latach 70. i gotyckich latach 80.

Ażurowa sukienka z haftem angielskim najbardziej romantycznym trendem lata 2024 roku

(Fot. Stephane Cardinale – Corbis/Getty Images)

Sukienka koktajlowa biała niczym z „Bridgertonów”,The Crown” czy „Downton Abbey” to spełnienie marzeń każdej romantyczki. Sukienki casualowe z haftem angielskim podbiły TikTok i Pinterest. Stanowią odę do kobiecości, tak jak na pokazie Chanel w Marsylii, gdzie modelki w białych sukienkach z ażurowym haftem paradowały po wybiegu pod dachem La Cité Radieuse.

Sukienka w stylu boho to must have w szafach gwiazd

It-girls uwielbiają sukienki mini, sukienki rozkloszowane i sukienki midi z ażurowymi zdobieniami. Elsa Hosk nosi kreację marki sygnowanej jej nazwiskiem, Sara Sampaio projekt Ralpha Laurena, Blanca Miró Scrimieri sukienkę Sea, a Fia Hamelijnck sukienkę z dziurkami, którą uszyła sama. Eyelet dress to idealne rozwiązanie na romantyczne lato 2024 roku.

Jak gwiazdy noszą sukienkę w odcieniu bieli?

Sara Sampaio

(Fot. Getty Images)

Blanca Miró Scrimieri

Fia Hamelijnck

(Fot. Getty Images)

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Jessica Scemama
  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Sukienka biała koronkowa należy do najsubtelniejszych trendów lata 2024 roku
Proszę czekać..
Zamknij