Znaleziono 0 artykułów
26.11.2022

Francuska plaża w Miami: Lily-Rose Depp na pokazie Chanel Resort 2023

26.11.2022
(Fot. Sam Sussman)

W pierwszy piątek listopada w Miami odbył się pokaz kolekcji Chanel Resort 2023, po raz pierwszy zaprezentowanej w maju w Monte Carlo. Na wydarzenie, które wyjątkowo odbyło się poza murami paryskiego Grand Palais, przybyła aktorka i modelka Lily-Rose Depp, prezentując na sobie jeden z modeli kolekcji.

Słoneczna sceneria była idealnym tłem dla kolorowej kolekcji francuskiego domu mody, stworzonej z myślą o wakacjach. Gwiazdy, takie jak Marion Cotillard, Pharrell Williams i Lily-Rose Depp, przyleciały do Miami specjalnie, by przyjrzeć się nowym projektom Chanel oraz zaczerpnąć odrobiny słońca. – Byłam w Miami raz, kiedy byłam mała, ale nigdy jako dorosła osoba, więc odkrywanie i poznawanie miasta z rodziną Chanel jest naprawdę ekscytujące – powiedziała Depp w wywiadzie dla „Vogue’a” krótko przed pokazem. – Według mnie to idealne miejsce na pokaz jasnej, słonecznej i radosnej kolekcji.

Depp nie po raz pierwszy uczestniczy w spektakularnej prezentacji francuskiej marki, które często odbywają się w paryskim Grand Palais. Jak mówi aktorka, po prostu nie mogła przegapić tej w zupełnie nowej lokalizacji – Miami –– Uwielbiam ich zdolność do przenoszenia nas w inne miejsca [za pomocą scenografii – przyp. red.] – mówi Depp. – Niezależnie od tego, dokąd chcą cię zabrać, są w stanie stworzyć cały świat wokół kolekcji i kontekst, w którym ubrania mogą naprawdę błyszczeć i świetnie się prezentować. Potrafią to robić, jak nikt inny.

Aktorka i modelka, która zasiadła w pierwszym rzędzie pokazu, wybrała wyjątkową stylizację. Ubrana przez stylistkę Leilę Smarę, miała na sobie dwuczęściowy tweedowy komplet Chanel, który pasował do swobodnej stylistyki nowej kolekcji.

(Fot. Sam Sussman)

Pracujemy razem od naprawdę długiego czasu, więc Leila dobrze zna mój gust – mówi Depp, która chciała być ubrana tematycznie. – Jak tylko zobaczyłam ten niebieski dwuczęściowy komplet z mini, dostałam na jego punkcie obsesji – uwielbiam takie zestawy. Niebieski kolor nawiązywał do plaży i oceanu, przy którym oglądaliśmy pokaz. Uwielbiam też ozdobny, złoty pasek w talii.

Pomimo tego, że kolekcja Resort 2023 skupiała się wyłącznie na lecie, z pewnością Depp postawi na swoją ulubioną markę również zimą. – Chanel zapewnia mi zimą ciepło – mówi. – Uwielbiam duże, ciepłe szaliki, mają też najlepsze rękawiczki i czapki. Przez cały rok w Los Angeles nie nosiłam zbyt wielu swetrów, więc jestem bardzo podekscytowana, że teraz będę mogła nosić przytulne dzianiny Chanel nawet latem.

Podczas gdy Lily-Rose przygotowuje się do świąt, my czekamy na jej kolejny projekt – występ w serialu. „Idol” zadebiutuje w przyszłym roku. Czego możemy oczekiwać?  – Spodziewajcie się niespodziewanego – mówi Depp ze śmiechem. – Jestem bardzo dumna i zadowolona z tego, co razem stworzyliśmy. [Reżyser] Sam [Levinson] i Abel [The Weeknd] są niesamowitymi wizjonerami i jestem naprawdę podekscytowana, że wszyscy zobaczą ich dzieło. To będzie piękna, szaleńcza jazda.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij