Znaleziono 0 artykułów
16.05.2024

Wzorem Gigi Hadid dla modnych satynowych spodni rezygnujemy nawet z jeansów

16.05.2024
Satynowe spodnie to nowy niezbędnik w garderobie Gigi Hadid na lato 2024. (Fot. Getty Images)

Modelka Gigi Hadid już nieraz pokazała, jak doskonale rozumie świat mody i potrafi wychwycić nadchodzące trendy. Teraz nosi czarne satynowe spodnie i nie mamy wątpliwości, że będzie to hit sezonu wiosna-lato 2024. 

Paryż wciąż jeszcze żyje ostatnim fashion weekiem, na którym obecne były również najpopularniejsze modelki. Gigi Hadid pojawiła się tam m.in. na pokazie Miu Miu, gdzie prezentowała najnowsze looki Miucci Prady. Kilkanaście minut później, już po wydarzeniu, miała równie doskonałą stylizację. W centrum jej looku znajdował się nowy, ważny element garderoby, który jest gotowy, by zdetronizować jeansy: satynowe spodnie. 

Satynowe spodnie to nowy niezbędnik w garderobie Gigi Hadid na lato 2024

Gigi Hadid zaserwowała styl jak z lat 90. w nowoczesnym i bardzo modnym wydaniu. (Fot. Getty Images)

Trendy rodem z lat 90. nadal błyszczą na modowej scenie. Po szale na slip dress (sukienkę niczym druga skóra, którą w zeszłym roku przywróciła do łask Victoria Beckham), następnie na jej odpowiednik w postaci spódnicy slip skirt, teraz nadszedł czas, by to satynowe spodnie umocniły swoją pozycję jako jeden z najbardziej pożądanych projektów tego sezonu, sprawiając, że styl quiet luxury zyskuje status jedynego w swoim rodzaju fenomenu. Nosi je już modelka Gigi Hadid.

Gigi Hadid zaserwowała styl jak z lat 90. w nowoczesnym i bardzo modnym wydaniu

W latach 90. i 2000. satynowe spodnie damskie przeżywały swój najlepszy okres dzięki bohaterkom takich seriali telewizyjnych, jak „Beverly Hills, 90210”, czy filmu dla nastolatków „Słodkie zmartwienia”. Za sprawą minimalistycznego kroju i casualowego looku te połyskujące spodnie są wyszukane, a zarazem wygodne. Udowodniła to Gigi Hadid, stawiając na noszony przez nią po ulicach Paryża czarny model. Zestawiła go z długim płaszczem o szerokich ramionach oraz z butami za kostkę z kwadratowym noskiem, idealnie wpisując się w obowiązujące trendy. 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr

Alexandre Marain
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Wzorem Gigi Hadid dla modnych satynowych spodni rezygnujemy nawet z jeansów
Proszę czekać..
Zamknij