Znaleziono 0 artykułów
06.04.2023

Kwietniowa pełnia przyniesie głębokie zmiany

06.04.2023
Pełnia księżyca / (Fot. Griffin Wooldridge / Unsplash)

6 kwietnia 2023 roku Księżyc w pełni znajdzie się w znaku Wagi. Należy więc spodziewać się głębokich zmian, zdradzają Moonsisters.

Pełnia Księżyca w kwietniu 2023 roku: Moonsisters wyjaśniają, co warto wiedzieć o tym księżycowym wydarzeniu

Według Moonsisters, Lieke i Jetteke van Lexmond, które publikują swój roczny kalendarz księżycowy, w kwietniu 2023 roku czeka nas „aktualizacja energetyczna”. Podczas wiosennego oczyszczenia stare i niepotrzebne energie są wymieniane na nowe i świeże. Co to oznacza dla ciebie? Dlaczego już teraz powinieneś spodziewać się głębokich zmian?

Pełnia Księżyca: W kwietniu 2023 roku możesz spodziewać się odnowy, przełomów i głębokich przemian

Pełnia Księżyca 6 kwietnia 2023 roku pozostaje w znaku dyplomatycznej i równoważącej Wagi. Moonsisters ujawniają, że „to pierwsza pełnia po równonocy, co czyni ten księżyc szczególnie potężnym i innowacyjnym”.Ta energia może sprawić, że cały przez miesiąc będziesz czuć się jak na rollercoasterze – mówią, bo kiedy Waga, jako znak powietrza, zapewnia równowagę podczas pełni, Słońce jest w ognistym znaku Barana. – Kombinacja powietrze-ogień może zapalić lub napędzić sprawy. Rozważ konsekwencje swoich działań – mówią Moonsisters.

Ale oprócz Księżyca w pełni, w kwietniu trzeba uważać na jeszcze jedno ciało niebieskie. Już pod koniec marca Pluton po raz pierwszy wszedł w znak Wodnika, w którym pozostanie do połowy czerwca. Dlaczego to ważne? – W najbliższych miesiącach poznamy smak Plutona w Wodniku – odnowę, (r)ewolucję, symboliczną śmierć i odrodzenie, przełomy, przesunięcia i głębokie zmiany – wyjaśniają Lieke i Jetteke van Lexmond.

Przygotujcie się więc na zmiany, wstrząsy i nowe początki. W kwietniu „wchodzimy również w okres retrogradacji i zaćmienia Słońca, które mogą stać się intensywne i konfrontacyjne”, wyjaśniają Moonsisters. – Jeśli w minionym okresie pracowaliście nad sobą, poczujecie, jakbyście dostali skrzydeł – wyjaśniają. – A jeśli unikałeś problemów, mogą teraz powrócić jak bumerang.

Czy podczas pełni Księżyca w kwietniu 2023 roku w twoje życie może wkroczyć nowa miłość?

– Wytrącone z równowagi lub niezdrowe związki warto podczas tej pełni Księżyca wziąć pod lupę – sugerują Moonsisters. Zadaj sobie poniższe pytania:

  • Czy w moim związku panuje równowaga dawania i brania?
  • Czy to związek partnerski?
  • Jaka jest mój wkład w związek i co inwestuje w niego druga osoba?
  • Czy w związku są niezabliźnione rany?

Nie oznacza to jednak, że w sprawach miłosnych nie może wydarzyć się nic pozytywnego. Moonsisters wyjaśniają: – Baran jest u progu nowej namiętnej przygody na początku wiosny. Bez względu na to, jak bardzo Waga stara się, aby wszystko przebiegało harmonijnie, Baran podąża za swoim instynktem. Konsekwencje? Według Moonsisters, w twoim życiu może niespodziewanie pojawić się nowa miłość. Na twojej drodze mogą też stanąć dawni kochankowie.

Mimo intensywnej energii, nie pozwólmy, by kwietniowa pełnia w 2023 roku nas przytłoczyła. – Nie podejmuj pochopnych decyzji, ale też nie zastanawiaj się za długo. Pozostań wierny swojemu sercu i wsłuchaj w to, co naprawdę czujesz – to zawsze wskaże ci właściwy kierunek. A potem odważ się wybierać, co podpowiada ci serce. W powietrzu czuć zarówno nowe związki, jak i rozstania – podsumowują Moonsisters. 

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.de.

Katharina Fuchs
Proszę czekać..
Zamknij