Znaleziono 0 artykułów
14.06.2024

Premierowo na Vogue.pl: „Heatwave”, czyli letnia odsłona marki LEBRAND

14.06.2024
Podpis

Paulina Pyszkiewicz zbudowała markę LEBRAND, odwołując się do idei ponadczasowości, wygody, uniwersalności. O tych fundamentach myślała, tworząc najnowszą kolekcję. „Heatwave” to propozycje skrojone z myślą o lecie – wielofunkcyjne i minimalistyczne, ale i pełne modnych, wyrazistych akcentów. Będą inspiracją do stworzenia wakacyjnej szafy kapsułowej, pełnej elementów gotowych do noszenia w różnych konfiguracjach, na różne okazje i w najróżniejszych letnich kurortach.

Lato rządzi się swoimi prawami, także w kwestii mody, w której najbardziej pożądanymi projektami stają się te najwygodniejsze, najbardziej uniwersalne i gotowe do stylizowania w różnych konfiguracjach. Na niezawodnych formułach okraszonych estetyką kobiecego minimalizmu opiera się najnowsza odsłona marki LEBRAND.

Fot. Dorota Szulc

Kolekcja „Heatwave” to zbiór propozycji, które bez wahania spakujecie do wakacyjnej walizki, ale też z frajdą będziecie je nosić na różne sposoby: luźne tuniki gotowe do zarzucenia na bikini, idealne również do połączenia z wyrazistą biżuterią i awangardowymi dodatkami, zmysłowe sukienki, które w dzień zestawicie z koszykiem z rafii lub bestsellerową shopperką marki, a wieczorem z małą it-bag, a także bawełniane komplety, w których odkrywać będziecie uroki wakacyjnych kurortów. Oraz flagowe dla LEBRAND topy z opadającymi ramionami, które w najnowszej odsłonie występują w wersji we wzór bandany, lansowany przez markę.

Najnowszą kolekcję marki Pauliny Pyszkiewicz sfotografowała Dorota Szulc, znakomicie oddając klimat rozgrzanego letnim słońcem miasta i beztroską atmosferę wakacji.

Modelka: Karolina Warzecha/ Modelplus

Zdjęcia: Dorota Szulc

MUA: Kama Jankowska

Stylizacja: Gabriela Tuszyńska

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: „Heatwave”, czyli letnia odsłona marki LEBRAND
Proszę czekać..
Zamknij