Znaleziono 0 artykułów
15.07.2020

Londyńskie pokazy na sezon wiosna-lato 2021

15.07.2020
Londyński tydzień mody wiosna-lato 2017 / (Fot. Eamonn M. McCormack/Getty Images)

British Fashion Council przenosi kolejny fashion week do internetu. Neutralne płciowo pokazy będą dostępne w sieci między 17 a 22 września tego roku.

Globalna izolacja zmusiła branżę mody do radykalnych zmian. Czerwcowe pokazy mody męskiej i damskiej zostały przeniesione do sieci i udostępnione za darmo. W ten sposób projektanci weszli w dialog zarówno z pasjonatami mody, jak i sprzedawcami. – Tworząc platformę dla tygodnia mody, dostosowujemy innowacje cyfrowe do naszych obecnych potrzeb i budujemy podłoże dla przyszłych. Projektanci będą mogli dzielić się swoimi historiami i kolekcjami z dużo szerszą, globalną społecznością – mówiła w czerwcu Caroline Rush, szefowa British Fashion Council.

Świadome podejście do mody

Przedstawiciele British Fashion Council zapowiedzieli, że wrześniowe pokazy również będą dostępne w sieci, choć odbędą się na żywo, z zachowaniem odpowiedniego dystansu i środków ostrożności. Szczegółowy plan wydarzenia poznamy pod koniec lata. Oprócz neutralnych płciowo pokazów mody, projektanci podzielą się z widzami multimedialnymi treściami. Ideą przyświecającą jesiennemu fashion weekowi w Londynie jest zrównoważone podejście do mody. Pod hasłem „LFW Reset” organizatorzy stawiają na bardziej świadomą konsumpcję.

Pokazy będzie można oglądać od 17 września o godz. 18, aż do 22 września.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij