Znaleziono 0 artykułów
11.11.2021

Meghan i Harry na gali w Nowym Jorku

11.11.2021
Fot. Getty Images

Księżna pojawiła się na czerwonym dywanie po raz pierwszy od narodzin córki Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor.

W czerwcu 2021 roku książę Harry i księżna Meghan po raz drugi zostali rodzicami. Dwuletni Archie doczekał się siostry, Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor, która zawdzięcza imiona babci i prababci. Od czasu, gdy w styczniu 2020 roku Susseksi zrezygnowali z pełnienia obowiązków królewskich i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, para unikała publicznych wystąpień.

Przy okazji gali Freedom, czyli wręczeniu nagród dla weteranów wojennych, zrobili jednak wyjątek.  Harry i Meghan pojawili się razem na czerwonym dywanie, po raz pierwszy od dłuższego czasu. Wolni od królewskiej etykiety, Susseksi postawili na prawdziwy glamour. Księżna Meghan wybrała karmazynową suknię od Caroliny Herrery projektu Wesa Gordona i czółenka na obcasie pod kolor kreacji. Książę Harry postawił na klasyczny smoking z muszką. Ich wybór podzielił widownię – jedni chwalili elegancję pary, inni przekonywali, że ich kreacje nie były adekwatne do okazji. 

Podczas, gdy Susseksi błyszczeli na gali Freedom, w drugiej części Upper East Side odbywało się inne, stylowe wydarzenie – gala CFDA. Na rozdaniu amerykańskich nagród dla najzdolniejszych projektantów zjawiskowe kreacje zaprezentowały, m.in. Zendaya, Iman, Anya Taylor-Joy i cała plejada innych gwiazd.

Redakcja Vogue.pl
Komentarze (1)

bulina13.11.2021, 23:43
Szczerze... To moim zdaniem wygląda grubo. Moze zły profil zdjęcia
Proszę czekać..
Zamknij