Znaleziono 0 artykułów
07.07.2022

Natalie Portman i Tessa Thompson jak Cher i Dionne ze ,,Słodkich zmartwień’’

07.07.2022
Fot. Getty Images

Natalie Portman i Tessa Thompson, gwiazdy filmu ,,Thor: Miłość i grom” wykazały się wyczuciem stylu nie tylko na premierze filmu. Podczas trasy promującej najnowszą produkcję przypomniały nam klimat lat 90., dobierając stylizacje inspirowane Cher i Dionne ze ,,Słodkich zmartwień’’ .

Natalie Portman założyła składający się z kurtki i spódnicy komplet Diora w żółto-czarną kratę, przypominający słynny zestaw noszony przez Alicię Silverstone w filmie ,,Słodkie zmartwienia’’. Spod rozpiętej kurtki wystawała czarna braletka, a całość uzupełniały podkolanówki. Szpilki z oryginalnej wersji stylizacji aktorka zamieniła na klasyczny model butów Dr. Martens. Dzięki tej lekkiej przeróbce wyglądała jak zbuntowana wersja eleganckiej Cher.

 

 

Tessa Thompson, która wzorowała się na stylizacji Dione, postawiła na czarną plisowaną spódnicę i dopasowany top z dekoltem w serek. Komplet pochodzi z kolekcji Louis Vuitton jesień-zima 2022. Do tego aktorka założyła białą bluzkę czarne rajstopy i szpilki z printem domu mody. Aktorka nie zapomniała również o charakterystycznej fryzurze bohaterki – warkoczykach, które częściowo upięła dużą czarną kokardą.

Obydwie stylizacje były ciekawą odskocznią od eleganckich kreacji, w których mieliśmy okazję oglądać aktorki podczas premiery i promocji najnowszej części przygód marvelowskiego Thora. Natalie miała na sobie czerwoną sukienkę od Diora, a Tessa złotą, futurystyczną kreacje projektu Oscara de la Renty.

Julia Widuch
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Natalie Portman i Tessa Thompson jak Cher i Dionne ze ,,Słodkich zmartwień’’
Proszę czekać..
Zamknij