Znaleziono 0 artykułów
26.09.2021

Netflix na 2022 rok: Znamy plany platformy stramingowej

26.09.2021
Fot. materiały prasowe

Podczas wydarzenia specjalnego Tudum Global Fan Event Netflix zaprezentował daty premiery i zwiastuny najbardziej wyczekiwanych produkcji – od „Wiedźmina”, „Stranger Things”, po „The Crown”.

Netflix wie, jak podkręcić zainteresowanie fanów. Świetnym przykładem jest nowe, wirtualne wydarzenie giganta – Tudum Global Fan Event, który zgromadził przed ekranami miliony widzów na całym świecie. Podczas prezentacji, w której wzięły udział największe gwiazdy związane z platformą, m.in Jennifer Aniston, Jason Bateman, Halle Berry, Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Idris Elba, Jennifer Lawrence, Adam Sandler, Charlize Theron, twórcy Netfiliksa zdradzili część planów koniec 2021 i na 2022 rok – zobaczymy ponad 70 nowych filmów, seriali i dokumentów.

 

Już 17 grudnia 2021 na platformę streamingową trafi drugi sezon „Wiedźmina”, a kilka dni później, 22 grudnia powróci „Emily w Paryżu”. Piąty sezon „The Crown” obejrzymy w listopadzie 2022 roku. W ramach Tudum mieliśmy również okazję zobaczyć nowe zwiastuny i klipy takich produkcji, jak „Bridgertonowie”, „Stranger Things” czy „Ozark”. Zapowiedziano też czwarty sezon „Sex Education”, nową serię „Vikings:Valhalla” i prequel „Wiedźmina” – „The Witcher: Blood Origin”, a także filmy dokumentalne, m.in. o Kanye Weście i Colinie Kaepernicku.

Netflix zaprosił widzów za kulisy nowych produkcji – zobaczyliśmy, m.in. nowy klip z gwiazdorskiego „Nie patrz w górę” z Meryl Streep, Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence w rolach głównych, zdjęcia  pracy nad „Zemstą rewolwerowca” i imponującą scenę walki z „Czerwonej noty”. Zapowiedziano też premierę "Enoli Holmes 2".

Netflix podkreśla, że to tylko kropla w morzu planowanych produkcji.

Julia Właszczuk
Komentarze (1)

Gość27.09.2021, 11:05
Dla mnie Jędrusik zawsze kojarzyła się z klasą i wielkim talentem. Jako dziewczynka marzyłam, żeby być tak piękną kobietą. I może nie mam talentu aktorskiego, ale dbam o cerę i codziennie stosuję krem wygładzający figa z mokosh. Enigmatyczna aura Jędrusik jest nie do skopiowania :)
Proszę czekać..
Zamknij