Znaleziono 0 artykułów
20.01.2023

Victoria i David Beckhamowie na pokazie Ricka Owensa

20.01.2023
David i Victoria Beckhamowie (Fot. Getty Images)

W Paryżu trwa właśnie tydzień mody męskiej. Najnowszą kolekcję zaprezentował także Rick Owens. Na pokaz zaproszono Victorię i Davida Beckhamów, którzy udowodnili, że zasłużenie należą do grona najlepiej ubranych par w show-biznesie. 

Choć małżeństwa z wieloletnim stażem nie są w Hollywood normą, Victoria i David Beckhamowie udowadniają, że miłość w blasku fleszy jest możliwa. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia w drugiej połowie lat 90. minionego wieku. W 1999 roku wzięli ślub, doczekali się czwórki dzieci, a ich miłość wciąż kwitnie.

Fot. Phil Oh / @mrstreetpeeper

Zakochani chętnie pokazują się razem na czerwonych dywanach. Teraz pojawili się na pokazie męskiej kolekcji Ricka Owensa podczas paryskiego tygodnia mody. Na tę okazję Victoria założyła wyrazisty projekt własnej marki. Uszytą z dżerseju, długą, czarną suknię z golfem zestawiła z torebką Jane na łańcuszku. Jej look nawiązywał do trendu gothcore, który wypłynął na fali „Wednesday”, ale pokazywał wyrafinowane oblicze trendu. Spojrzenie gwiazda ukryła za dużymi okularami przeciwsłonecznymi, a włosy związała w długi warkocz („Long plait for Paris”, napisała na Instagramie).

David zdecydował się na bardziej casualowy look. Białą koszulkę połączył z klasycznymi dżinsami i czarnymi botkami.

Po pokazie małżonkowie zaplanowali randkę. Victoria zmieniła długą suknię na niezawodną małą czarną. Na kreację narzuciła szary płaszcz, a włosy opadały jej swobodnie na ramiona. Lookiem pochwaliła się na stories, podpisujac zdjęcie:Date night!”.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij