Znaleziono 0 artykułów
30.03.2020

W tym tygodniu w aplikacji: 30.03-5.04.2020 r.

30.03.2020
(Fot. Archiwum prywatne, materiały prasowe, kolaż Agata Wojtczak)

Kolejny tydzień spędzamy w domu. Dlatego w naszej aplikacji mobilnej „Vogue Polska” nie zabraknie nowości – do przeczytania i pooglądania. Zapewnimy wam dużą dawkę inspiracji.

Kontynuujemy naszą akcję #zostańwdomu. Kolejne dziewczyny z branży i influencerki podzieliły się z nami swoimi sposobami na spędzanie czasu wolnego i home office. Pokazały też zdjęcia wnętrz, w których odbywają kwarantannę. W tym tygodniu obejrzycie sesje m.in. Travelicious i Alice Zielasko.

Wiemy, że czas w domu sprzyja gotowaniu. Dlatego razem z Małgorzatą Mintą i szefami kuchni najlepszych polskich restauracji publikujemy dla was co kilka dni przepisy na proste dania, które możecie zrobić we własnej kuchni. Dodatkowo swoją recepturą na domowy chleb podzieli się z nami kulinarna blogerka i fotografka, Jessica Nadziejko.

W naszej aplikacji w tym tygodniu przeczytacie fragment książki „Żywopoły” Marii Karpińskiej. To jeden z najciekawszych debiutów tego roku. Na „Żywopłoty” składa się osiem opowiadań. „Ich bohaterowie to ludzie poszukujący sensu tam, gdzie znajduje się pustka. Samotni, ale dysponujący wyobraźnią i nieodpartą chęcią tworzenia własnej opowieści”.

Nadal trwa też trwa konkurs. Użytkownicy naszej aplikacji mogą wygrać komplet biżuterii YES – złoty łańcuszek i zawieszkę, inspirowane wiktoriańską estetyką. Informacje, co trzeba zrobić, by zdobyć nagrody, znajdziecie w aplikacji „Vogue Polska”. Jeśli jeszcze nie macie jej na swoim telefonie, koniecznie pobierzcie ją za pomocą App Store albo Sklepu Google Play. Aplikacja jest darmowa, a osoby, które mają wykupioną prenumeratę naszego magazynu, mogą dodatkowo korzystać z dostępu premium (m.in. do materiałów z zagranicznych edycji magazynu „Vogue” czy podcastów).

Biżuteria YES do wygrania w naszym konkursie  (Fot. Materiały prasowe, kolaż Agata Wojtczak)

 

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij