Znaleziono 0 artykułów
26.12.2021

Wielki horoskop na 2022 rok

26.12.2021
Il. Tomasz Opalliński

Lata 20. XXI wieku rozpoczęły się w wielkim stylu. Nadchodzący rok przyniesie odrobinę wytchnienia – szansę na nową miłość, osadzenie w życiu rodzinnym i rozwój kariery.

Baran

Il. Tomasz Opalliński

Jeśli się na to zgodzisz, to może być wyjątkowo pomyślny rok – doświadczysz w swoim znaku pierwszej od 12 lat wizyty Jowisza, planety błogosławieństw. Zimę spożytkuj na duchowe rozliczenia z samym sobą, równocześnie kładąc podwaliny pod szykujący się zwrot w karierze. Kolejne miesiące wystawią cię na widok publiczny. Będziesz musiał zdefiniować, czym jest szczęście i odważyć się po nie sięgnąć.
I kwartał: Koniec procesu oczyszczania rozpoczętego w 2021 r. Ostatnie chwile na podjęcie psychoterapii i rozwiązanie nierozwiązywalnych sporów. Wenus pomoże ci wpleść w duchowe rozważania element ambicji.
II kwartał: Co za czas! Jowisz wkracza do twojego znaku z impetem, dając ci widoczność, wsparcie i szczęście. Chwytaj wiatr w żagle, obecna wizyta potrwa tylko do jesieni, ale już w przyszłym roku Jowisz będzie na twoich usługach. Hasła kluczowe? Odwaga i optymizm.
III kwartał: Lato miłości. Wenus w kwadraturze do twojego Jowisza wciągnie cię w świat czczych przyjemności i niezobowiązujących flirtów. Nie daj się ponieść szaleństwu retrogradującego Neptuna.
IV kwartał: Czego nie załatwiłeś wcześniej, możesz załatwić teraz. Dostajesz kolejną szansę na poprawę swojego wewnętrznego obrazu. Skup się na relacjach z bliskimi i stosunkach w pracy. Z końcem roku strzeż się zbyt płomienistych wypowiedzi. Mars, twój władca, obdaruje cię talentem krasomówczym, ale wchodząc w retrogradację, odejmie wyczucie proporcji.
Miłość i przyjaźń: Środkowe miesiące roku będą najlepszym czasem na zawieranie nowych znajomości. Miłość może, choć nie musi, być ich owocem, na pewno jednak podniesie się twoja samoocena, a to w dalszej perspektywie ułatwi ci poruszanie się po relacyjnych meandrach.
Pieniądze i kariera: Otwierają się przed tobą nowe horyzonty. W pierwszej części roku przyda się remanent.
Rozwój: Na duchowe oczyszczenie przeznacz początek i koniec roku.

Byk

Il. Tomasz Opalliński

Nowy rok, nowy ty – ile razy sobie to obiecywałeś? Tym razem musisz zrealizować noworoczne postanowienia. Uran przebywający w Byku od 2018 r. przyzwyczaił cię do przekraczania granic, które dotychczas traktowałeś jako nienaruszalne, ale seria zaćmień w twoim znaku zadziała jak eliksir mocy. Zmiany są nieuchronne.
I kwartał: Retrogradująca Wenus, twoja władczyni, naprowadzi cię na zapomniane tropy samorozwoju. Dalekosiężne plany, które porzuciłeś, mogą teraz o sobie przypomnieć. Koniunkcja z Marsem będzie momentem, kiedy pierwszy krok ku realizacji pasji przyjdzie ci z wielką łatwością. Ważna data: 18 stycznia, gdy węzły przeznaczenia wejdą na oś Byk –  Skorpion.
II kwartał: Zaćmienia dodadzą pikanterii temu czasowi. Jowisz wesprze cię w duchowych poszukiwaniach i wyposaży w towarzyski magnes. Otoczony szeroką siecią przyjaciół poczujesz niezbędne dla prawdziwej wolności bezpieczeństwo. Ważny miesiąc: kwiecień.
III kwartał: Daj się ponieść wyobraźni i duchowi globalnej rewolucji. Choćby na chwilę warto uwierzyć w wyższe ideały. Pamiętaj, że twoim zadaniem w tym roku jest metamorfoza, a lato to piękny czas na eksperymenty.
IV kwartał: Rozliczenia finansowe mogą okazać się kłopotliwe. Wrzesień upłynie pod znakiem retrogradacji Merkurego, by przejść gładko w październikową retrogradację Marsa. Zawczasu odłóż pieniądze. W najgorszym wypadku będziesz mieć zabezpieczenie, w najlepszym, nawet nie zauważysz możliwych komplikacji.
Miłość i przyjaźń: Zakochaj się w sobie. Teraz najistotniejsza, nawet dla szczęśliwie związanych Byków, jest miłość własna.
Pieniądze i kariera: Rewolucja w życiu równa się rewolucja w finansach. Wydatki, które poniesiesz, zaowocują w nadchodzących latach. Uwierz, że inwestycja w siebie nigdy nie jest błędem.
Rozwój: To hasło kluczowe. Już w pierwszej połowie roku zaczniesz mieć jasność, co do swojej prawdziwej natury i natury swoich potrzeb.

Bliźnięta

Il. Tomasz Opalliński

Poczujesz się w tym roku jak po dobrze zdanym egzaminie. Przez ostatnie 18 miesięcy musiałeś dorosnąć przez uproszczenie podejścia do siebie i międzyludzkich relacji. Pieląc karmiczny ogródek, zapracowałeś na poczucie siły i niezależności, które towarzyszyć ci będą w 2022 r. – Jowisz nagrodzi cię wsparciem w sprawach kariery i życiowej misji, a Mars zostając w twoim znaku czterokrotnie dłużej, niż ma to w obyczaju, napełni cię duchem zdrowej rywalizacji.
I kwartał: Już na wstępie odczujesz wielką ulgę. Węzły księżycowe opuszczą oś Bliźnięta – Strzelec, by nie wrócić tam przez około dwie dekady. Tymczasem szczęście sprzyjać będzie Bliźniętom gotowym snuć wielkie wizje. Kariera nie powinna ograniczać się do spełniania podstawowych wymagań najbliższego otoczenia.
II kwartał: Pod lupę weź swój stan zdrowia fizycznego i psychicznego, teraz najłatwiej przyjdzie ci podjąć odpowiednie kroki, jeśli okaże się to konieczne. W maju Merkury, twój władca, wejdzie w retrogradację w twoim własnym znaku, a pod koniec miesiąca czeka cię na domiar nów w Bliźniętach. Wiosną budzi się życie, jak mawiają. Niech twoja pobudka będzie kontrolowana. Ważna data: 30 maja.
III kwartał: Wyjdź z domu, dołącz do klubu, nie bądź sam. Jesteś czarujący, jak nigdy, a dzięki urokowi własnemu możesz poszerzyć swój zawodowy zasięg. Wspaniały czas na networking.
IV kwartał: Koniec roku będzie wymagać od ciebie skupienia. Ponownie wezwą cię sprawy kariery, Jowisz w Rybach pozwoli ci dopiąć wszystko na ostatni guzik. Pilnuj, by wpływ Marsa nie sprawił, że zdobycze kilku ostatnich miesięcy przepadną. Uwaga: asertywność i agresja to dwie różne rzeczy. Sezon zaćmień przypomni o holistycznym traktowaniu zdrowia. Zdrowy duch i rozsądne codzienne nawyki są podstawą.
Miłość i przyjaźń: Czerwcowy tranzyt Wenus pobudzi w tobie zepchnięty na drugi plan instynkt romantyka, ale największe powodzenie będziesz mieć w relacjach platonicznych. Przyjaźń jest najważniejsza, kiedy odurzenie miłosne znika, kto jest źródłem poczucia przynależności?
Pieniądze i kariera: Fantastyczny rok, by ujawnić światu swoje talenty i żądać szacunku dla ambicji. Zmiany czekają cię na polu zawodowej rutyny. Możliwe jest wprowadzenie nowego trybu pracy, ułatwiającego ci robienie prawdziwej kariery.
Rozwój: Najtrudniejsze już za tobą. Teraz rozprawić się musisz z detalami, takimi jak równowaga emocjonalna i odświeżenie swoich pasji.

Rak

Il. Tomasz Opalliński

Weź głęboki oddech. Rok 2022 będzie dla ciebie łagodny – ułatwi sięganie, gdzie wzrok nie sięga, i wyciąganie z tego wymiernych korzyści. Szczęście sprzyjać będzie podróżnikom, romantykom i osobom nieustraszonym w dążeniu do prawdy. Dla osób pracujących w mediach, publicystów, naukowców i pisarzy Jowisz szykuje oferty nie do odrzucenia. Jeśli nie zaliczasz się do żadnej z powyższych grup, nadal czeka cię wiele okazji na poszerzenie horyzontów i pchnięcie kariery na pożądane przez ciebie tory.
I kwartał: Na drugi plan niech zejdzie zaangażowanie w intymne relacje – najbliższe miesiące odnowią w tobie wiarę w moc przyjaźni. Żyjące w poważnym związku Raki staną przed koniecznością aktualizowania wspólnych celów, Raki żyjące w stanie wolnym przejdą proces aktualizacji wyobrażeń na temat związku. Skup się na pasjach.
II kwartał: Okres najlepszych od 12 lat perspektyw zawodowych. Miesiące poświęcone rozwojowi i poszerzaniu zasięgu zaowocują konkretnymi ofertami. Wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć sukces, masz na wyciągnięcie ręki.
III kwartał: Zawodowej passy ciąg dalszy. Dobry czas na autoreklamę, Wenus w twoim znaku da ci moc olśniewania najmniej wrażliwych odbiorców. Ważna data: 25 lipca.
IV kwartał: Ostatnie chwile, by nacieszyć się wolnością. Jowisz przypomni o wyższych celach, którymi kierowałeś się u źródeł ścieżki sukcesu. Jesienny sezon zaćmień pomoże rozwiązać niejasności towarzyskie i odkryć nowe sposoby na realizowanie kreatywności. Mars wyciągnie na wierzch nieuleczone zadry, z którymi najlepiej będzie radzić sobie w pojedynkę.
Miłość i przyjaźń: Zacieśnią się wszystkie wartościowe relacje, a te pozbawione szans powodzenia już na początku roku poddane zostaną testowi. Największym wyzwaniem jest powstrzymanie się przed nadopiekuńczością.
Pieniądze i kariera: Przede wszystkim kariera. Rok 2022 to przedsmak odrodzenia. Wreszcie odnajdziesz swoje powołanie.
Rozwój: Czas wyjść ze skorupy. Nie trać czasu na rzeczy błahe.

Lew

Il. Tomasz Opalliński

Nadchodzący rok sowicie wynagrodzi twoją żmudną pracę. Jowisz, planeta szczęścia, dbać będzie o stan konta i obdaruje cię wieloma okazjami na rozwój, podróże i miłość. Niemniej jednak tegoroczne zaćmienia wydarzą się w trudnym aspekcie względem twojego znaku, budując napięcie na polu zawodowym i naruszając mir domowy.
I kwartał: Pierwszy miesiąc spędzisz, wnosząc niezbędne poprawki do codziennej rutyny. To dobry moment, żeby zacząć zdrowiej żyć. Nie pozwól, by zła organizacja pracy i fizyczne zaniedbania zepsuły ci najlepszy od 12 lat moment na przepracowanie dynamiki relacji z bliskimi oraz przyćmiły finansową passę.
II kwartał: Okres wyjątkowo dobry dla finansów. Pieniądze zdadzą się pojawiać znikąd, a w rzeczywistości będą przypływem gotówki związanym z twoimi rozsądnymi inwestycjami z przeszłości, zwrotem długów, choć niespodziewany spadek nie jest wykluczony. Jednocześnie pierwszy sezon zaćmień wymusi na tobie rewizję ambicji zawodowych i bezceremonialnie zakończy ważną, rodzinną sprawę. Ważny czas: przełom kwietnia i maja.
III kwartał: Lato jest twoją ulubioną porą roku – teraz też masz największe szanse na spełnienie podróżniczych marzeń. Dalekie wycieczki okażą się pouczające.
IV kwartał: Spędź więcej czasu, budując bliskość z partnerem. A jeśli jesteś sam, przeanalizuj swoje podejście do bliskości. Jowisz ponownie wesprze cię finansowo, ale tym razem ważniejsze okaże się zrozumienie swojej relacji również z pieniędzmi. Dbaj o przyjaźnie, które mogą ucierpieć w wyniku nieprecyzyjnej komunikacji.
Miłość i przyjaźń: Dasz się poznać ze swojej czulszej, wrażliwszej strony, a co za tym idzie, odeślesz do lamusa lekkomyślne podejście do uczuć otaczających cię bliskich. Podboje zamienisz na pogłębianie istniejących już więzi.
Pieniądze i kariera: Finansowo cały nadchodzący rok powinien minąć ci jak z płatka. Mając Jowisza po swojej stronie, oczekuj tylko najlepszego. Nie jest to jednak czas na odważne ruchy dotyczące kariery.
Rozwój: Otwórz się na zmianę paradygmatu. Zwłaszcza w miesiącach letnich nie przegap żadnej okazji na poszerzenie horyzontów.

Panna

Il. Tomasz Opalliński

Rok 2022 to czas miłości, przyjaźni i budowania więzi. Minione dwa lata nauczyły cię uważności na potrzeby ciała. Kolejny rozdział tej opowieści mówi o rozwoju emocjonalnym. Poczujesz się zaakceptowany, doceniony i być może stworzysz głęboki związek lub wzbogacisz ten, w którym już jesteś.
I kwartał: Miłość i dojrzałe partnerstwo zostaną wyniesione na piedestał. Jowisz wyposaży cię w magnetyzm i czar . Retrogradująca Wenus wydobędzie na światło dzienne nieścisłości w pielęgnowanym przez ciebie modelu życia. Ważna data: 16 lutego.
II kwartał: Tym razem sprawy serca przyćmią temat kariery. Twoja partnerska passa trwa, a kwietniowa koniunkcja Jowisza z Neptunem nada jej wyraźnie bajkowego charakteru. Natomiast retrogradacja Merkurego i seria zaćmień zahamują twój rozwój zawodowy, jednocześnie wzywając, byś poważnie zaczął traktować samorozwój, edukację i poszukiwanie sensu.
III kwartał: Możesz spodziewać się poprawy sytuacji materialnej. Przyciągniesz bowiem osoby godne zaufania, które chętnie wesprą twoje dążenie do autentyczności.
IV kwartał: Mars skłoni cię do podejmowania niepotrzebnego, zawodowego ryzyka. Jeśli możesz, powstrzymaj się przed podejmowaniem radykalnych decyzji. Jednocześnie Jowisz wróci na swoją pozycję z początku roku i uczyni każdą formalną relację pomyślną. Bardzo dobry czas na deklaracje oparte o analizę doświadczeń pierwszej połowy roku.
Miłość i przyjaźń: Jeśli nie jesteś obecnie w związku, masz szansę poznać kogoś wyjątkowego. Osoby w relacjach zaś mogą mieć pewność, że podjęły słuszne decyzje.
Kariera i pieniądze: Skup się na osiągniętym dotychczas bezpieczeństwie i ciesz stabilizacją finansową. Na odważne kroki w karierze jeszcze nadejdzie pora.
Rozwój: Przede wszystkim na gruncie intymnych relacji i formalnej edukacji. Latem poczujesz zew przygody.

Waga

Il.Tomasz Opalliński

Pierwsza połowa roku upłynie ci pod znakiem budowania solidnej bazy, dzięki której kolejne miesiące z powodzeniem przeznaczysz na szukanie miłości lub dbanie o tę, którą już masz. Przesunięcie węzłów księżycowych na oś Byk – Skorpion pomoże ci wyklarować stosunek do swoich zasobów, zarówno finansowych, jak i emocjonalnych. Będzie to rok wymagający skupienia i rozwagi, otwierający drogę ku uczuciowemu spełnieniu.
I kwartał: W czasie retrogradacji twojej władczyni, Wenus zapewni ci mocny start w nowy rok. Nie będzie to najkorzystniejszy czas na podejmowanie decyzji dotyczących rodziny – być może pojawi się konieczność przeprowadzki, wprowadzenia zmian lub udzielenia komuś pomocy. Możesz zaufać swoim logistycznym umiejętnościom.
II kwartał: Wiosnę wykorzystaj na sport – Jowisz wesprze twoje starania o poprawę kondycji fizycznej. Warto szukać potwierdzenia swojej wartości poza stanem konta bankowego.
III kwartał: Otwiera się najlepszy od przeszło dekady okres na szukanie miłości. Jeżeli jesteś w szczęśliwym związku, rozpoczniesz kolejny etap – małżeństwo, założenie rodziny lub wspólnej firmy. Merkury przypomni ci o konieczności jasnego komunikowania myśli, planów i uczuć.
IV kwartał: Zima zachęci cię do zejścia na ziemię, ale w dobrym humorze. Zrób okresowe medyczne przeglądy, zanim wejdziesz w znacznie bardziej emocjonujący 2023 r. Październikowa koniunkcja Wenus ze Słońcem w twoim znaku to bukiet róż od losu. Uważaj, by na skrzydłach uniesienia nie popaść w radykalizm.
Miłość i przyjaźń: Wszelkie zadeklarowane relacje będą w tym roku kwitnąć. Nauczysz się oddzielać ziarno od plew i dostrzegać racje drugiej osoby.
Pieniądze i kariera: Nie jest to czas, by podbijać świat. Najważniejsze jest zadbać o najbliższe otoczenie. 
Rozwój: Odbywać się będzie przez relacje z bliskimi. Ten rok ma potencjał transformujący.

Skorpion

Il. Tomasz Opalliński

Pozbędziesz się wszystkiego, co ci nie służy. Nauczysz podążać za głosem serca. Ten przełom nie obejdzie się bez ofiar. Nie przegap szansy. W 2023 r. Jowisz wpierać będzie umiarkowanie.
I kwartał: Wraz z początkiem roku poczujesz zmianę. Pozwól sobie na dłuższy rozruch i mimo nadciągającej fali popularności, poświęć trochę czasu na rozwiązanie zaszłości w relacjach.
II kwartał: Dopiero teraz rozpocznie się właściwy proces przemiany. Pierwszy sezon zaćmień oraz wpływ Jowisza wstrząsną każdym Skorpionem, który szuka spokoju. Z jednej strony, ogromne prawdopodobieństwo na rozpoczęcie ekscytującej przygody miłosnej, spłodzenie potomka lub stworzenie wielkiego dzieła innego rodzaju, z drugiej, przyspieszony kurs dojrzałego kochania i seans pytań o tożsamość. Ważny dzień: kwintesencją tego okresu będzie nów i koniunkcja Jowisza z Wenus 30 kwietnia.
III kwartał: Podjęte leczenie na pewno przyniesie oczekiwane skutki. Pod koniec sierpnia, dzięki wpływom Marsa, na nowo poczujesz zew namiętności.
IV kwartał: Czeka cię najintensywniejszy okres tego roku. Ostatni sezon zaćmień rozliczy cię z powagi zaangażowania w innych oraz przyspieszy podejmowanie decyzji co do sposobu, w który chcesz komunikować siebie światu. Towarzyszyć ci będzie druga fala erotycznej popularności. Zakończ rok 2022, szukając równowagi między pasją a zatraceniem.
Miłość i przyjaźń: To może być szalona przejażdżka, więc zapnij pasy! Nie rzucaj kłód pod nogi fortunie.
Pieniądze i kariera: Czeka cię złoty rok. Nawet przy sztywniejszych strukturach, wyposażony w magnetyzm przez Jowisza, z łatwością przetrzesz dla siebie zawodowe szlaki.
Rozwój: Nadchodzące półtora roku wprowadzi zmiany, czy tego chcesz, czy nie.

Strzelec

Il. Tomasz Opalliński

Po okresie pełnym wyzwań czeka cię rok zanurzenia w sobie i skupienia na strzeżeniu domowego ogniska. Twoja droga prowadzi do uzdrowienia ciała, duszy i rodzinnych relacji. Z wyjątkiem miesięcy letnich i wczesnej jesieni, kiedy Jowisz przebywać będzie w Baranie i wpierać żądzę przygód, nastaw się na czas introspekcji. Będzie to też dobry moment, żeby zainwestować w dom.
I kwartał: Pilnuj, by twoje inwestycje miały ręce i nogi. W drugiej połowie odzyskasz równowagę i zauważysz pierwsze oznaki wsparcia Jowisza. Jeśli remonty, to teraz, Wenus, planeta piękna i luksusu, będzie równie przychylna.
II kwartał: Będzie to najlepszy okres, by skupić się na naprawianiu relacji rodzinnych. Zadbaj o detale i przepracowanie ukrytych motywacji. Kwiecień zarezerwuj na marzenia, zanim Jowisz pociągnie cię ku przygodzie.
III kwartał: Osiągniesz szczyt kreatywności, będziesz chętniej widywać się z ludźmi i otworzysz na wakacyjne flirty. Okres ten sprzyja powiększaniu rodziny, więc uważaj, jeśli nie masz tego w planach.
IV kwartał: Docenisz pracę, którą w pierwszej połowie roku włożyłeś w budowanie gniazda. Kilka zgrzytów przytrafić się może na gruncie zaangażowanych relacji lub w pracy, tym bardziej docenisz spokojną przystań, którą dla siebie stworzyłeś.
Miłość i przyjaźń: Przede wszystkim wartości rodzinne, po drugie miłosne przygody. Nie odwracaj się od okazji na flirt.
Pieniądze i kariera: Temat pieniędzy będzie w pierwszych miesiącach najważniejszy. Wracasz do źródeł, więc doszukuj się raczej prostoty niż spełnienia wielkościowych marzeń.
Rozwój: Nakarmisz swojego wewnętrznego introwertyka, który odwdzięczy ci się w najbliższej przyszłości jasnością umysłu i wewnętrznym spokojem. 

Koziorożec

Il. Tomasz Opalliński

Odradzasz się jak Feniks z popiołów, przechodząc z pełnego epokowych wyzwań minionego roku do roku 2022, w którym będziesz mógł użyć nowych talentów. Twoim zadaniem na następne 12 miesięcy jest zabawa. Szczególna pomyślność czeka wszystkie osoby zajmujące się pracą w mediach, pisaniem i komunikacją. Jowisz zadba o dalekie zasięgi i przyciągnie odpowiednich partnerów.
I kwartał: Polub siebie, choć to dla ciebie niełatwe. Koniunkcja Wenus z Plutonem obudzi w tobie uśpiony instynkt władzy, który możesz wykorzystać w swojej zawodowej działalności. Ważna data: 2 stycznia.
II kwartał: Okres wzmożonej intelektualnej aktywności może okazać się kluczowy w przebiegu kariery. Dzięki otwarciu się na kreatywny chaos odzyskasz motywację. W kwietniu Jowisz i Neptun zafundują ci bajkowy miesiąc, który możesz wykorzystać na zabawę albo kreatywną pracę, a który przewrotnie poskutkować może znalezieniem miłości.
III kwartał: To najspokojniejszy czas w roku. Nie szukaj ryzykownych rozrywek, raczej konsumuj owoce swoich dotychczasowych wysiłków. Dobry moment na prace w ogrodzie, remonty, kupno mieszkania.
IV kwartał: Nałoży się na siebie kilka kreatywnych zgrzytów i zawodowych wyzwań, ale nie możesz pozwolić im, by zdominowały ostatnie miesiące roku. Retrogradacje Merkurego i Marsa wprowadzą komunikacyjne zawirowania na grunt zawodowy, a kariera, z którą się utożsamiasz, może napotkać niespodziewane, choć drobne przeszkody. Nadal funkcjonujesz pod dobroczynnym wpływem Jowisza, licz więc na łut szczęścia i swój własny, nowo zdobyty optymizm.
Miłość i przyjaźń: Fortuna uśmiechnie się do tych, których serce jest nieustraszone. Flirt może przerodzić się w przygodę, przygoda w romans, a romans w miłość. Najowocniej spędzisz czas wśród osób, które potrafią docenić też twoją bardziej opiekuńczą stronę.
Pieniądze i kariera: Jeśli potrafisz rozłączyć myślenie o zysku od myślenia o karierze, czeka cię bardzo obiecujący rok. Saturn jeszcze przez jakiś czas wymuszać będzie na tobie finansową rozwagę, za to czeka cię bogactwo okazji, by zaprezentować swoją pracę i pasję szerokiemu gronu.
Rozwój: Skup się na dopracowaniu idei, którymi możesz podzielić się ze światem. Pamiętaj też, że tylko miłość do jakiejś dyscypliny pozwala przetrwać żmudny trening.

Wodnik

Il. Tomasz Opalliński

Szykuje się łatwiejszy rok. Saturn orbitować będzie po twoim znaku do marca 2023 r., więc czeka cię jeszcze kilka etapów dojrzewania do zaliczenia. Tymczasem Jowisz zadba wreszcie o twoje finanse i komunikację. Może to oznaczać znalezienie nowego źródła zarobków lub przygotowanie gruntu pod dalszą ekspansję. Zaczniesz też wracać do życia towarzyskiego, a drzwi twojego domu znów staną otworem dla gości.
I kwartał: Kilka pytań wymagać będzie natychmiastowej odpowiedzi i na szukaniu jej poświęcisz początek roku. Zastanów się nad swoją rolą w formowaniu własnego życia uczuciowego i skalą potrzeb, z jakimi zwracasz się do świata, a głównie, co to wszystko mówi o tobie. Możesz spodziewać się przypływu gotówki.
II kwartał: Miej oczy szeroko otwarte, bo to właśnie teraz zaczniesz zbierać owoce swoich wysiłków, w postaci nowych ofert zarobku i możliwości wzbogacenia się. Nadchodzi okres prosperity i udowadniania swojej wymiernej dla społeczeństwa wartości. Sezon zaćmień zaś udowodni ci, że czas poświęcony własnym korzeniom – w przeciwieństwie do skupienia na sprawach publicznych – jest równie korzystny dla twojego wizerunku i poczucia misji, co praca nad karierą. Ważna data: 6 marca. Wodniki single powinny ruszyć na łowy.
III kwartał: Lato będzie najlepszym momentem, by rozpocząć edukację. Możesz też odczuć wpływ Jowisza jako mnogość okazji do krótkich podróży lub nagłe objawienie zapomnianych krewnych i znajomych królika.
IV kwartał: Mimo ciągu dalszego finansowej passy, możesz poczuć opór w szukaniu nowych źródeł przyjemności. Pójdź za głosem serca, zamiast przepuszczać pieniądze. Zacznij zastanawiać się nad inwestycjami mogącymi wspomóc twój rozwój intelektualny.
Miłość i przyjaźń: Odkryjesz nowe punkty styczne z już znanymi ci osobami i odczujesz przypływ emocji jak odświeżający zastrzyk energii.
Pieniądze i kariera: Finansowo masz najlepszy od 12 lat okres, co oczywiście, przy odpowiednim zarządzaniu, może przyczynić się do rozwoju kariery. Inwestuj w siebie i myśl dalekosiężnie.
Rozwój: Saturn przez cały rok będzie stawiać ci opór, więc możesz nie zauważyć, jak daleko już jesteś względem punktu, w którym tkwiłeś dwa lata temu.

Ryby

Il. Tomasz Opalliński

Jesteś ulubieńcem losu, to twój rok i powinieneś odczuć to już na samym jego początku. Wyczekuj pomyślności na skalę, której dotychczas nigdy nie doświadczyłeś, zainteresowania wpływowych osób i akceptacji całości ciebie z wszystkim ekstrawagancjami. Jowisz i Neptun współpracować będą harmonijne nad twoim powodzeniem, miej zatem czoło uniesione wysoko i trzymaj się wiary, że wszystko obróci się na twoją korzyść. Ryby zajmujące się edukacją lub pracujące ze słowem, a także artyści, najszybciej zauważą efekty swoich poczynań. Inne przepłyną przez rok 2022, ucząc się zaufania dla życzliwości i hojności wszechświata.
I kwartał: Mimo oporu ze strony kręgów towarzyskich lub twojego do nich stosunku, już styczeń odczujesz jako wielki i pozytywny zwrot. Poświęć kilka chwil na rozpracowanie zaległych animozji, lecz nie stawiaj ich w centrum swojego życia. Miej oczy szeroko otwarte na nowe okazje.
II kwartał: Najważniejszy dla ciebie okres w roku. Kwiecień może okazać się epokowy ze względu na koniunkcję Jowisza z Neptunem w twoim znaku, która wydarzy się raz tylko w całym twoim życiu. Możesz odczuć jej wpływ jako przebudzenie zdolności mediumicznych, artystyczną inspirację sięgającą zenitu lub popularność nieporównywalną do niczego, czego doświadczyłeś wcześniej. Ważna data: 12 kwietnia.
III kwartał: Przygotuj się na przypływ gotówki i rosnące poczucie własnej wartości. Uważaj, by nie zaprzepaścić nadarzających się szans. Pieniądz zadbany lubi się mnożyć. Lipcowa koniunkcja Urana z północnym węzłem księżycowym wywróci do góry nogami twoje przyzwyczajenia komunikacyjne i może zainspirować cię do intelektualnych poszukiwań.
IV kwartał: Nie denerwuj się domem, który pozostanie pod wpływem retrogradacji Marsa do połowy stycznia. Nie rób remontu, nie sprzedawaj niczego i stroń od konfliktów.
Miłość i przyjaźń: Los sprzyja ci na wszystkich polach. Ruszaj do boju, roztaczaj swój czar, korzystaj z magnetyzmu.
Pieniądze i kariera: Latem i jesienią wzbogacanie się przyjdzie ci szczególnie łatwo, natomiast przez cały rok, będąc otoczonym życzliwą uwagą fortuny, możesz decydować o podboju świata.
Rozwój: Porzuć na chwilę potrzebę transcendencji i dostrzeż wartość w przyziemnej wiedzy.

Madame Blawatsky
Proszę czekać..
Zamknij