Znaleziono 0 artykułów
15.02.2021

Kampania New Romantics Jenny Fairy

Redakcja Vogue.pl

W kampanii kolekcji na sezon wiosna-lato 2021 Jenny Fairy, która powstała pod hasłem New Romantics, przed obiektywem Daria Catellaniego wystąpiła supermodelka Mica Argañaraz.

Argentyńska supermodelka Mica Argañaraz współpracuje z domami mody Chanel i Versace, a włoski fotograf Dario Catellani z międzynarodowymi edycjami „Vogue’a”. Razem stworzyli kampanię New Romantics dla Jenny Fairy. Na tle śródziemnomorskiego krajobrazu uwiecznili kolekcję na sezon wiosna-lato 2021, w której znalazły się minimalistyczne przeboje: sandały z delikatnymi albo grubszymi paskami, mule z odsłoniętymi palcami, czy sneakersy na wyższej podeszwie.

Jednym z najmocniejszych trendów sezonu będą siateczki, klamry i wykończenia z błyszczącej skóry. Modnym dziewczynom spodobają się też asymetryczne cięcia, kwadratowe noski i japonki. Wszystko zostało utrzymane w odcieniach bieli, karmelu, czerni i pasteli. W podobnych tonacjach Jenny Fairy proponuje torebki. Tu liczą się geometryczne formy i oryginalne detale – uchwyty z korali, ogromne łańcuszki, czy plecionka.

 

Najnowsza kolekcja Jenny Fairy wiosna–lato 2021 dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

Fotograf: Dario Catelliani / CLM

Modelka: Mica Argañaraz / Viva London

Stylizacja: Ondine Azoulay / Itrepid

Makijaż: Karim Rahman / Bryant Artists

Włosy: Laurent Philippon

Produkcja CCC: Bartosz Majkowski

Dom produkcyjny: Warsaw Creatives

4/13Mica Argañaraz w kampanii Jenny Fairy

Proszę czekać..
Zamknij