Znaleziono 0 artykułów
15.07.2021

Kolekcja biżuterii Victorii Beckham

Alice Cary
Victoria Beckham (Fot. Getty Images)

Podczas oświadczyn w 1998 r. David Beckham wręczył Victorii pierścionek z brylantem o szlifie markizy. Od tamtej pory jego wybranka na czwartym palcu lewej ręki na zmianę nosi rubiny, szafiry i szmaragdy.

Niedawno Victoria świętowała 23. rocznicę ślubu z Davidem Beckhamem. Choć zaręczyny były jedne, Beckham w swojej kolekcji posiada podobno aż 15 pierścionków zaręczynowych. Piłkarz oświadczył się Spicetce w 1998 r. pierścionkiem z brylantem o szlifie markizy na złotej obrączce. Jak zauważyli eksperci, od tamtej pory Victoria systematycznie poszerza swoją kolekcję biżuterii.

Niedługo po ślubie pary, który odbył się 4 lipca 1999 r. w Irlandii, na czwartym palcu lewej dłoni Victorii mogliśmy zauważyć nowy pierścionek, tym razem osadzony w platynie. Chociaż pierwszy z nich niezmiennie pozostaje najbardziej wartościowy, w kolejnych latach mogliśmy zobaczyć Beckham w pierścionkach z diamentami, rubinami, szmaragdami i szafirami.

Postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska imponującej kolekcji biżuterii byłej Spicetki.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk.

7/15Szmaragd o szlifie poduszkowym

Diamenty nie są jedynymi wartościowymi kamieniami w kolekcji Victorii – w pierścionku ze szmaragdem o szlifie poduszkowym pojawiła się po raz pierwszy w 2006 r.

Proszę czekać..
Zamknij