Znaleziono 0 artykułów
12.02.2020

Walentynkowa kolekcja Tous

Katarzyna Pietrewicz

Święto zakochanych hiszpańska marka postanowiła uczcić nową odsłoną kolekcji HOLD, która zachęca do celebrowania tego wyjątkowego dnia ze wszystkimi bliskimi nam osobami.

Innowacyjność, kreatywność i oryginalność – te wartości przyświecają marce Tous, która od ponad 80 lat zachwyca klientów luksusową biżuterią i akcesoriami. Charakterystyczny miś, który stał się znakiem rozpoznawczym firmy, skradł serca kobiet na całym świecie: – Podczas jednej ze swoich podróży zobaczyłam siedzącego w witrynie sklepowej pluszowego miśka, który przywiódł mi na myśl ciepłe wspomnienia z dzieciństwa. Pomyślałam: dlaczego nie stworzyć takiego ze złota? – mówi o symbolu Rosa Oriol, Tous Corporate Vice President.

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych projektanci Tous postanowili przypomnieć nam o różnych obliczach miłości. Twórcy zachęcają do celebrowania nie tylko jej namiętnej i romantycznej odsłony, lecz także podkreślają jej uniwersalny charakter. W wizji marki miłość to nie tylko związek dwójki osób, ale wieź z wszystkimi ludźmi bliskimi naszemu sercu. 

Do tych emocji odwołuje się walentynkowa odsłona kolekcji HOLD. Oprócz nowych zawieszek w kształcie misia i serca znajdziemy w niej skórzane sznurki. Całość pozwala na personalizację biżuterii. Uwagę w kolekcji przykuwa serce XXS z małą kłódką, z pasującym do niej kluczem z żółtego złota, srebra próby 925, a także różowego złota vermeil ze spinelami, rubinami i turkusem. Kolekcję uzupełnia czerwona torebka dostępna w trzech różnych modelach, breloczek oraz perfumy.

21/22Walentynkowa kolekcja Tous

Proszę czekać..
Zamknij