Znaleziono 0 artykułów
09.03.2020

Kolekcja ślubna Bizuu Bridal 2020

Katarzyna Pietrewicz

Polki pokochały markę Bizuu za romantyczne sukienki. W 2020 r. projektantki nie zapominając o pannach młodych, prezentują kolekcję siedmiu kreacji ślubnych.

Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan w nowej kolekcji ślubnej stawiają na nowoczesne formy z elementami retro. Projektantki postanowiły zaprezentować bardzo różnorodne suknie. Dzięki temu, niezależnie od miejsca ceremonii, jak i pory roku, przyszła panna młoda znajdzie model odpowiadający jej oczekiwaniom.

W kolekcji znajdziemy prostą kreację bez zbędnych zdobień, która przyciąga uwagę bufiastymi rękawami. Drapowana suknia o asymetrycznym dole to z kolei propozycja dla panien młodych ceniących sobie elegancję, ale lubiących jednocześnie wyróżnić się z tłumu. Romantyczki pokochają kreację w stylu boho zdobioną delikatnymi falbanami, a także koronkową kreację do kostek.  Sukniom towarzyszą dodatki – delikatne welony i paski. Dzięki takim materiałom, jak naturalne jedwabie, koronki francuskie i hiszpańskie, suknie są przede wszystkim lekkie i wygodne.

Kolekcja będzie dostępna od 18 marca na indywidualne zamówienie w butikach marki BIZUU oraz w poznańskim Atelier przy ul. Piekary 12/5.

FOTOGRAF: Dominika Jarczyńska
ASYSTENT FOTOGRAFA: Tymon Maciejewski/COTAM STUDIO
MODELKA: Bree Naumowicz/MODEL PLUS
WŁOSY/MAKE UP: Aneta Kostrzewa / I LIKE PHOTO
BIŻUTERIA: Lilou
SET DESIGN: Julia Sidorowicz
SCENOGRAFIA: Kwiaciarnia Eventowa Warszawianki
PRODUKCJA: Magdalena Karolkiewicz, Anna Urbańska / BIZUU
RETUSZ: Karolina Lisiecka/BIZUU

7/19Kolekcja ślubna Bizuu Bridal 2020

Proszę czekać..
Zamknij