Znaleziono 0 artykułów
04.08.2020

Patrizia Aryton jesień-zima 2020: Bądź sobą

Kamila Wojtkiewicz

W drugiej odsłonie kampanii „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą” rodzinna firma Patrizia Aryton opowiada historie inspirujących kobiet.

Dla pochodzącej z Kaszub marki moda to przede wszystkim indywidualne rozumienie trendów. Do najnowszej kampanii na sezon jesień-zima 2020 marka zaprosiła sześć pewnych siebie kobiet. Wśród nich znalazły się Ilona Adamska, Angelika Chrapkiewicz-Gądek, Marta Klepka, Joanna Parafianowicz, Natalia Wodyńska-Stosik i Sylwia Zarzycka. Po 30 latach marka rezygnuje z sesji z modelkami na rzecz współpracy z interesującymi osobowościami. Promuje w ten sposób kobiety, które żyją w zgodzie ze sobą.

W kolekcji znajdziemy ponadczasowe sylwetki i klasyki zinterpretowane na nowo. Biznesowe stylizacje są tu przełamane sportową elegancją. Paleta kolorów nie jest ograniczona do odcieni czerni. Znalazły się tu ciepłe beże, odcienie brązu, chłodnej szarości i uniwersalnych kameli. Modele są wykonane z najwyższej jakości materiałów i przypominają stylizacje z żurnali z lat 80.

– Tkaniny, które wybraliśmy do sezonu jesień-zima 2020, to najwyższa próba tkanin naturalnych (alpaka, kaszmir, jedwab). Jednocześnie za każdym razem, gdy sięgaliśmy z moim zespołem po tkaniny celulozowe, weryfikowaliśmy, czy na pewno były produkowane przy zmniejszonym udziale wody i z ograniczeniem szkodliwych barwników. Jeśli natomiast pojawiają się tkaniny syntetyczne, to są to tkaniny produkowane we Włoszech i uzyskane z włókna poddanego recyklingowi – opowiada dyrektor kreatywna Patrycja Cierocka-Szumichora. Marka zrezygnowała z futer i futrzanych dodatków, by działać na rzecz środowiska.

W nowej kolekcji znalazły się nieoczywiste połączenia: eleganckie płaszcze zestawiono z czapką beanie, kamelową dyplomatkę z dresem, a białą koszulę z bomberką. Nie zabrakło także ponadczasowych trenczów, sukienek tub czy szmizjerek.

Kolekcja Patrizii Aryton na sezon jesień-zima 2020 jest dostępna w sklepie online oraz w salonach marki w całej Polsce. We wrześniu tego roku zostanie uruchomiona specjalna platforma, gdzie każdy będzie mógł wysłać zgłoszenie i zaangażować się w kolejną edycję projektu.

18/23Patrizia Aryton jesień-zima 2020: Bądź sobą

Proszę czekać..
Zamknij