Znaleziono 0 artykułów
24.08.2020

Zobacz okładki światowych edycji „Vogue'a” na wrzesień 2020

Redakcja Vogue.pl

Po raz pierwszy w 128-letniej historii „Vogue’a” wszystkie edycje magazynu łączą się wokół jednego tematu – nadziei. Dziś pokazujemy 10 okładek, kolejne pojawią się w najbliższych dniach. Zobaczcie, jak redakcje z różnych krajów interpretują nadzieję.

Najbardziej wpływowe postaci świata filmu, mody, muzyki i aktywizmu, ale też młode pokolenie utalentowanych twórców – „Vogue” w swoim najważniejszym numerze w roku oddaje głos tym, którzy walczą o lepsze jutro.

Po raz pierwszy w 128-letniej historii magazynu 26 edycji zjednoczyło się wokół uniwersalnego tematu – nadziei. Każda ze światowych odsłon „Vogue’a” prezentuje autorską interpretację tego słowa, udowadniając jednocześnie, jak wiele może pomieścić.

– Może i trudno odnaleźć nadzieję w czasach kryzysu, ale teraz jest jeszcze bardziej potrzebna niż wcześniej – mówi o koncepcie „Hope Issue” Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego „Vogue’a”, dyrektor artystyczna oraz doradca ds. treści globalnych Condé Nast. – Jest ona ważnym źródłem radości i inspiracji. Sprawia, że skupiamy się na kreowaniu lepszego jutra.

Okładki kolejnych edycji „Vogue’a”, także polskiej, będziemy pokazywać w kolejnych dniach. Galeria obok będzie więc na bieżąco aktualizowana.

5/11Vogue Germany

Modelka: Nicole Atieno

Zdjęcia: Stefan Heinrichs 

Stylizacja: Nicola Knels i Maximilian Aufschnaiter 

Fryzury: Chiao Chenet / Bryant Artists 

Makijaż: Pep Gay / Management Artists 

Scenografia: Hella Keck.

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Zobacz okładki światowych edycji „Vogue'a” na wrzesień 2020
Proszę czekać..
Zamknij