Znaleziono 0 artykułów
23.11.2020

Moncler x Poldo Dog Couture: Moda dla czworonogów

Aleksandra Lewandowska

Marka Moncler podjęła współpracę z Poldo Dog Couture, tworząc kapsułową kolekcję ubrań i akcesoriów dla psów. Kamizelki, płaszcze przeciwdeszczowe, puchowe kurtki – w kampanii znajdziemy kultowe projekty Moncler dostosowane do potrzeb czworonożnych przyjaciół.

Współpraca Moncler x Poldo Dog Couture to dowód na to, że high fashion nie opiera się tylko i wyłącznie na luksusowych kolekcjach dla kobiet i mężczyzn. W tym sezonie marki ukazują nieco inny obraz zimowych stylizacji, pamiętając o ukochanych czworonogach.

Kapsułkowa kolekcja składa się z puchowej kamizelki w odcieniu jasno-butelkowej zieleni, odblaskowej żółci i pomarańczy, wykonanej w charakterystycznym dla Monclera nylonowym lakierze. Słynne kurtki Bady i Badymore zostały starannie przeprojektowane, aby stworzyć ich miniaturową wersję – Mondog Vest. W ofercie znajdziemy także kosmiczną odsłonę odzieży wierzchniej stworzoną ze srebrnej folii i dżersejowej siateczki, jak również składaną, przeciwdeszczową pelerynę, którą można nakładać psu samodzielnie oraz na kamizelkę. Całość uzupełniają obroże i smycze z trójkolorową flagą francuską i skórzanym wykończeniem w kolorze brązowym. Zakres rozmiarów ubrań i akcesoriów rozciąga się od małych do większych ras.

Moncler x Poldo Dog Couture jest częścią projektu Moncler Genius 2020. Marka oddaje głos osobistej kreatywności i poszerza horyzonty kolekcji, wychodząc poza obowiązujące granice.

Kolekcja dla czworonogów jest dostępna od 19 listopada w sklepach Moncler, na stronie internetowej marki, a także platformach z modą luksusową.

3/7Moncler x Poldo Dog Couture: Luksusowa kolekcja dla czworonogów

Proszę czekać..
Zamknij