Znaleziono 0 artykułów
23.09.2021

Nowy sezon „Saturday Night Live”: Wiemy, kto wystąpi

23.09.2021
Fot. Getty Images

Owen Wilson, Kim Kardashian, Jason Sudeikis i Rami Malek poprowadzą nowy sezon „Saturday Night Live”, który po raz pierwszy będzie nadawany na platformie Peacock.

„Saturday Night Live” to popularny amerykański program rozrywkowy amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC, emitowany na żywo z udziałem publiczności. Widowisko składa się z serii skeczy w wykonaniu stałej grupy komików i zaproszonej osoby prowadzącej. Tematy oscylują wokół aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych.

Wraz z rozwojem platform streamingowych, NBC postanowiło transmitować najnowsze sezony programu w sieci Peacock.

47 sezon „SNL” rozpocznie się 2 października. Pierwszym gospodarzem zostanie Owen Wilson, który ostatnio grał serialu Marvela „Loki”. Towarzyszyć mu będzie Kacey Musgraves, autorka nagrodzonej Grammy piosenki „Butterflies”. Prowadzącą następnego odcinka zostanie Kim Kardashian, która gościć będzie piosenkarkę Halsey, znaną z hitu „Without Me”.

Rami Malek zadebiutuje jako gospodarz „SNL” 16 października, kilka dni po premierze najnowszego filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”, w którym gra Złego. Jako gość muzyczny programu pojawi się Young Thug. Jason Sudeikis, który był członkiem obsady „SNL” w latach 2005-2013, powróci w roli gospodarza 23 października. Aktor zdobył w tym roku nagrodę Emmy w kategorii najlepszy aktor w serialu komediowym za rolę w „Ted Lasso”. Towarzyszyć mu będzie Brandi Carlile.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij