Znaleziono 0 artykułów
02.08.2022

Burberry i Adam Driver: Nowa kampania, znany centaur

02.08.2022
Fot. Materiały prasowe / @burberrybeauty

Burberry opublikował nową reklamę z Adamem Driverem, promującą drzewno-sosnowe perfumy Burberry Hero. Brytyjski dom mody zaktualizował klip, który w ubiegłym roku stał się wiralem.

Adam Driver, ostatnio chwalony za rolę Maurizio Gucciego w „Domu Gucci”, po raz drugi pojawił się w kampanii reklamowej Burberry jako muskularny centaur, wyłaniający się z oceanu.


Nowa reklama perfum jest niemal identyczna jak ta z ubiegłego roku. Wideo, wyreżyserowane przez Jonathana Glazera, ponownie ukazuje aktora w czarnych opinających nogi spodniach, nagiego od pasa w górę, biegnącego piaszczystą plażą do wody, obok konia fryzyjskiego. Aktor i zwierzę razem zanurzają się w oceanie, a potem wyłaniają z niego jako centaur.

Zdjęciom towarzyszy głęboki głos Drivera, wypowiadającego zdanie: „Potrzeba odwagi, aby wyrazić własną wyjątkowość”. Jak zauważył portal Highsnobiety, „centaury nigdy wcześniej nie wyglądały tak dobrze”.


Zapach Burberry jest inspirowany wspomnieniami perfumiarza Auréliena Guicharda z lasu Landes w południowo-zachodniej Francji.

Czekamy też na najnowszą filmową rolę Adama Drivera – tej jesieni zobaczymy go w „Białym szumie” Noaha Baumbacha na podstawie powieści Dona DeLillo, produkcja będzie miała premierę na festiwalu w Wenecji.

Natalie Krawczyk
Proszę czekać..
Zamknij