Znaleziono 0 artykułów
07.09.2022

Pomysł na prezent: Perfumy Burberry Hero

07.09.2022
Fot. materiały prasowe

O zmysłowej kampanii w reżyserii Jonathana Glazera z półnagim aktorem w roli głównej nie sposób zapomnieć. Podobnie jak o drzewnych nutach zapachowych perfum Burberry Hero.

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas, by rozejrzeć się za idealnym prezentem. A czy można wymarzyć sobie lepszy upominek, niż flakonik ponadczasowych perfum, które poleca sam Adam Driver?

Burberry Hero to zapach szczególny, bo inspirowany wyjątkową historią. – Tworząc nuty zapachowe, czerpałem z moich wspomnień lasu Landes, gdzie sosny rosną blisko oceanu. Zapach igieł sosnowych wymieszany z otulającym aromatem rozgrzanego piasku, delikatnymi nutami żywicznymi i morską bryzą stworzyły kompozycję, którą chciałem odtworzyć – mówi perfumiarz Aurélien Guichard.

 

Potrzeba odwagi, aby wyrazić własną wyjątkowość – mówi Adam Driver w kampanii promującej zapach. Wyreżyserowany przez Jonathana Glaziera klip natychmiast stał się wiralem. Podobnie jak towarzyszące mu zdjęcia Maria Sorrentiego. Wszystko za sprawą aktora i jego atletycznej sylwetki, od której nie sposób oderwać wzroku.

Dla nas to wystarczający argument, by obdarować naszego osobistego bohatera perfumami Burberry Hero.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij