Znaleziono 0 artykułów
11.05.2022

Affair x Natalia Klimas: Lawenda, róże i dalie

11.05.2022
Fot. Bartek Wieczorek

Polska marka Affair we współpracy z Natalią Klimas stworzyła kolekcją kapsułową, w której liczy się wygoda, styl i zmysłowość. Nie zabrakło w niej kwiatowych printów, które zachwycały w poprzednich projektach.

Affair to polska marka, która jest wynikiem przyjaźni pomiędzy projektantką Aleksandrą Dubińską i prawniczką Martą Krysiak. Do współtworzenia najnowszej kolekcji zaprosiły za to Natalię Klimas ‒ córką słynnej projektantki Joanny Klimas, która stała się ich ogromną inspiracją. – Natalia ma niezwykłe wyczucie koloru i świetnie potrafi go ze sobą łączyć, nawet w nieoczywisty sposób. Wiedziałyśmy zatem, że nadruki muszą być soczyste. Bohaterką printów stała się ukochana przez Natalię lawenda skąpana w zieleni, a w kontraście do niej powstały nadruki w róże i dalie na liliowym i różowym tle – mówi duet Affair.

W najnowszej kolekcji znalazły się ubrania w zmysłowym stylu oraz intensywnej kolorystyce. Wśród 12 modeli na szczególną uwagę zasługują: liliowy oversize’owy garnitur, który znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy i łączy z bawełnianym, beżowym T-shirtem z kolekcji; soczysto-różowa bluza, która będzie się świetnie komponować z białymi dżinsami czy midi spódnicą z kapsuły oraz liliowa sukienka w nadruk róż i dalii.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij