Znaleziono 0 artykułów
14.09.2022

Ana de Armas w syreniej sukni na premierze „Blondynki

14.09.2022
Ana de Armas na premierze filmu „Blondynka” (Fot. Getty Images)

Na premierę filmu „Blondynka” w Los Angeles grająca główną rolę Ana de Armas przyszła w sukni Louis Vuitton. Krój dekoltu w tym stroju przypomina ikoniczną biała sukienkę Marylin Monore ze „Słomianego wdowca”.

„Blondynka” na podstawie powieści Joyce Carol Oates, opowiadająca o życiu Marylin Monroe, należy do najbardziej wyczekiwanych filmów biograficznych tego roku. Monroe gra Ana de Armas, którą mogliśmy oglądać w „Nie czas umierać” czy „Blade Runner 2049”. Za rolę w „Na noże” dwa lata temu dostała nominację do Złotego Globu.

13 września „Blondynka” miała premierę w Los Angeles. Na uroczysty pokaz filmu de Armas przyszła w sukni Louis Vuitton o syrenim kroju. Kreacja pokryta była dużymi złotymi i srebrnymi cekinami, a wycięcie dekoltu przypominało białą sukienkę, jaką Marylin Monroe ma na sobie w słynnej scenie ze „Słomianego wdowca” Billyego Wildera, w której stoi nad kanałem wentylacyjnym. Ana de Armas postawiła na minimalistyczny look beauty – ciemne włosy zaczesała do tyłu, a jej biżuteria ograniczała się do bransoletki i małych kolczyków.

Ana de Armas na premierze filmu „Blondynka” (Fot. Getty Images)

Na premierze pojawiły się także inne gwiazdy „Blondynki” – Evan Williams, Xavier Samuel i Adrien Brody z partnerką Georginą Chapman. Film Andrew Dominika opowiada o Monroe od czasów, gdy znana była jako Norma Jeane.

W porównaniu z innymi filmowymi biografiami, które ostatnio można było oglądać – takimi jak „Elvis” Baza Luhrmanna – „Blondynka” ma dosyć stonowaną estetykę. Jeśli chodzi o fabułę, literacki pierwowzór scenariusza wysoko stawia poprzeczkę.

Film będzie można oglądać na Netfliksie od 28 września.

 

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij