Znaleziono 0 artykułów
06.08.2022

Anja Rubik ambasadorką Chivas Regal

06.08.2022
Korzysztaj z alkoholu odpowiedzialnie/ Fot. Materiały prasowe

Ciężka praca, pasja i wytrwałość to nieodzowne elementy sukcesu. Ale nie można zapominać, że liczy się coś jeszcze – wsparcie inspirujących osób. Takich jak Anja Rubik, polska supermodelka i aktywistka o międzynarodowej sławie, która została ambasadorką kampanii marki Chivas Regal „Jak w górę, to z Wami!”.

Nie bez powodu mówi się, że sukces ma wielu ojców. To stara prawda, którą znali już bracia Chivas, twórcy marki luksusowej, szkockiej whisky, którą swą nazwę wzięła od ich nazwiska. Choć sztukę łączenia i mieszania whisky bracia Chivas zapoczątkowali w XIX-wiecznej Szkocji, ich wartości są aktualne do dziś. James i John, tworząc podwaliny marki, wiedzieli doskonale, że w drodze na szczyt niezbędne są pasja i ciężka praca. Ale pamiętali też o tym, że w górę nigdy nie idzie się samemu. Towarzyszą nam ludzie, którymi się inspirujemy, a także ci, którzy podążają naszymi śladami. Warto o nich pamiętać, gdy już dotrzemy na szczyt. Bo sukces smakuje lepiej, gdy możemy się nim dzielić i świętować go z bliskimi. Właśnie to marka Chivas pragnie pokazać poprzez akcję „Jak w górę, to z Wami!”, której ambasadorką została Anja Rubik.

Bezcenne wsparcie i inspiracja

Marka Chivas Regal swoją kampanią zachęca do doceniania tych, którzy zawsze są gotowi, by pomagać i wspierać. Podkreśla przy tym, jak ważne jest, by wspólnie z tymi osobami cieszyć się sukcesami i wzajemnie inspirować do kolejnych działań.

Korzysztaj z alkoholu odpowiedzialnie/ Fot. Materiały prasowe

– Za pomocą hasła „Jak w górę, to z Wami!” chcemy zbliżyć do siebie ludzi, zwłaszcza że w ostatnich latach wspólne spędzanie czasu było utrudnione – mówi Klaudia Szymańczyk, brand manager marki Chivas Regal w Wyborowa Pernod Ricard. – Doskonale wiemy, że to właśnie dzięki osobom, które nas inspirują i wspierają, możemy dążyć do wyznaczonych celów, rozwijać swoje pasje i realizować marzenia. Dlatego w naszej kampanii podkreślamy, że razem sięgamy wyżej! – dodaje Klaudia Szymańczyk.

W drodze do sukcesu warto rozważnie wybierać osoby, które staną się dla nas źródłem inspiracji. Ważne, by byli to ci, którzy swoją aktywnością pokazują, że nic nie jest niemożliwe. Właśnie taką osobą jest ambasadorka kampanii Chivas Regal „Jak w górę, to z Wami!”, Anja Rubik, światowej sławy modelka, dyrektor kreatywna, aktywistka społeczna. Anja występowała w kampaniach dla największych projektantów, a obecnie coraz więcej czasu poświęca angażowaniu się w projekty społeczne. Anja Rubik to profesjonalistka, która każdemu działaniu oddaje całe swoje serce, jest świadoma własnej wartości, a jednocześnie zawsze pozostaje sobą. Na sam szczyt Anji udało się dotrzeć również dzięki ogromnemu wsparciu przyjaciół i fanów, a teraz to ona motywuje innych na drodze do sukcesu.

Rozwijaj pasje i realizuj marzenia

Twórcy kampanii Chivas Regal „Jak w górę, to z Wami!”, będącej polską wersją globalnego projektu „I Rise, We Rise!”, przekonują, że za hasłem kryje się coś więcej niż wezwanie do wspólnej celebracji. Marka przewidziała również spotkania z inspirującymi ludźmi oraz konkursy z nagrodami.

Korzysztaj z alkoholu odpowiedzialnie/ Fot. Materiały prasowe

Do kampanii marki Chivas Regal dołączyli także Ten Typ Mes, popularny muzyk i producent, który zawsze wspierał młode talenty i niepokornych muzyków, Olga Kordys Kozierowska, prezeska Fundacji Sukces Pisany Szminką, oraz Michał Kempa, stand-uper i prezenter telewizyjny. Dzięki bohaterom kampanii uczestnicy dostaną szansę na rozwój pasji. A kiedy już dotrą na szczyt, będą mogli świętować sukces w gronie tych, którzy wsparli ich na tej drodze. A co może być lepszą celebracją sukcesu niż toast wzniesiony szklaneczką wybornej whisky Chivas Regal?

Natalia Jeziorek
Vogue Polska
Treść dostępna dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lub więcej lat?

Proszę czekać..
Zamknij