Znaleziono 0 artykułów
11.10.2021

Anja Rubik jako syrena w teledysku Maty

11.10.2021

W teledysku do piosenki „Szafir” Michała Matczaka „Maty”, wystąpili Anja Rubik i Tomasz Kot. To kolejny klip z nowej płyty rapera „Młody Matczak”.

Odkąd w 2019 roku Mata wypuścił „Patointeligencję”, pozostaje jednym z najgłośniejszych młodych raperów. W ciągu kilku dni utwór przesłuchano prawie 10 mln razy (do dziś – ponad 55 mln), stał się nie tylko przebojem, ale też tematem publicystycznych dyskusji. W 2020 roku raper wydał debiutancki album „100 dni do matury”.

 

Teraz trwa promocja wydanej w październiku 2021 płyty „Młody Matczak”, która w ciągu pierwszej godziny obecności na platformach streamingowych została odtworzona 100 milionów razy.

Teledysk do singla „Szafir” pojawił się w sieci wieczorem 10 października. Na YouTubie zebrał już blisko milion wyświetleń. Piosenka opowiada o miłości. Mata ratuje syrenę (w tej roli Anja Rubik), którą znajduje na brzegu Wisły i zakochuje się w niej. W rolę sprzedawcy kwiatów, którymi karmią się syreny, wciela się Tomasz Kot.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik)

To nie pierwszy raz, kiedy supermodelka Anja Rubik wystąpiła w teledysku. W 2014 roku pojawiła się w klipie piosenki „Chleb” Mister D. (raperskiego wcielenia Doroty Masłowskiej), a dwa lata później oglądaliśmy ją w wideo do utworu „Lost Me” Mary Komasy.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij