Znaleziono 0 artykułów
15.01.2021

Inspirujące stylizacje: Metaliczne suknie Anne Hathaway

15.01.2021
Anne Hathaway (Fot. Instagram)

Anne Hathaway zaprezentowała na Instagramie kreacje, w których pojawiłaby się na czerwonym dywanie podczas premiery filmu „Locked Down”. Wybrała suknie Atelier Versace, Vivienne Westwood i Azzaro.

Od 14 stycznia Amerykanie mogą oglądać „Locked Down”. Film Douga Limana opowiada historię skłóconych małżonków (Anne Hathaway oraz Chiwetel Ejiofor), których podczas pandemii na nowo połączył wspólny cel – napad na salon jubilerski. Co by było, gdyby premierze towarzyszyła uroczysta gala? Na to pytanie postanowiła odpowiedzieć Anne Hathaway, a właściwie Annie. Laureatka Oscara podczas ostatniego występu w talk show Jimmy’ego Fallona poprosiła, by zwracać się do niej w zdrobniałej formie: – Mówcie mi Annie. Nie krępujcie się. Jedyną osobą, która nazywa mnie Anne, jest moja mama i robi to tylko wtedy, gdy jest wściekła. Dlatego kiedy słyszę, że ktoś mnie tak woła w miejscu publicznym, natychmiast zaczynam się zastanawiać, co przeskrobałam.

Wracając do pytania o czerwony dywan… W dniu debiutu „Locked Down” na HBO Max aktorka opublikowała serię fotografii w metalicznych sukniach. Tkaniny kreacji przypominały stopione złoto i srebro, jak gdyby Annie obrabowała Harrodsa. Pozując w ogrodzie, urządziła własną uroczystą premierę.

Zabawę rozpoczęła od migotliwej szaty spod igły Azzaro. Skrzydlaste rękawy i długie metry plis dopełniły zjawiskowe kolczyki i dziewczęce upięcie włosów. Kolejna suknia pochodziła z Atelier Versace. Gorset obficie wyszywany cekinami w kolorze różowego złota powoli przechodził w posągową tubę z rozcięciem na nogę. Głęboki dekolt przysłoniły fałdy materiału narzucone na ramiona. Dzięki nim stylistka Erin Walsh upodobniła aktorkę do greckiej bogini. Ostatnia suknia od Vivienne Westwood przypominała płynną rtęć opływającą sylwetkę aktorki. Stylizację uzupełniły srebrne sandałki z domu mody Dolce&Gabbana.

 

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij