Znaleziono 0 artykułów
17.01.2022

Anne Hathaway w Valentino niczym Andy Sachs z „Diabeł ubiera się u Prady”

17.01.2022
Anne Hathaway, kadr z filmu "Diabeł ubiera się u Prady" (Fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection)

Anne Hathaway w kreacji Valentino, w której pozowała do zdjęć, do złudzenia przypomina graną przez siebie postać Andy Sachs z filmu „Diabeł ubiera się u Prady”.

Anne Hathaway skradła serca widzów rolą w komedii „Diabeł ubiera się u Prady”. Gra tam początkującą dziennikarkę, która wkracza do świata mody jako asystentka redaktor naczelnej czasopisma „Runway”, Mirandy Priestly (Meryl Streep). Na ekranie śledzimy, jak z dziewczyny, która nie wie, jak pisze się nazwisko „Gabbana”, staje się profesjonalistką w swoim fachu. Ewoluuje również jej garderoba – babcine sweterki i wygniecione marynarki Sachs zamienia na stylowe kreacje od największych domów mody. Dzięki zdjęciom, które Anne Hathaway zamieściła na Instagramie, możemy z nostalgią przenieść się do 2006 roku, kiedy to film trafił na ekrany.

Aktorka opublikowała fotografie, na których pozuje w kreacji Valentino. Na minisukienkę z kwiatowym printem, ozdobioną białym kołnierzykiem, narzuciła dwurzędowy płaszcz z klapami. Stylizację uzupełniła biżuterią Bulgari, lakierowanymi botkami Giuseppe Zanottiego na obcasie i torebką bagietką w kanarkowym kolorze od Valentino. Hathaway upięła włosy w wysoki kucyk z prostą grzywką, która opada jej na czoło. Stylizacja godna Andy Sachs.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij