Znaleziono 0 artykułów
11.01.2023

Anya Taylor-Joy z partnerem na gali Złotych Globów

11.01.2023
(Fot. Getty Images)

Anya Taylor-Joy, nominowana w kategorii „Najlepsza aktorka w musicalu lub komedii”, tym razem musiała obejść się smakiem. Mimo że nie zdobyła Złotego Globu, na czerwonym dywanie zachwyciła w żółtym komplecie Diora, pozując z partnerem, muzykiem Malcolmem McRae.

Po rocznej przerwie Złote Globy powróciły w 2023 roku w pełnej krasie. Na czerwonym dywanie panowała jednak subtelna elegancja, a gwiazdy zamiast ekstrawaganckich kreacji postawiły na klasykę w stylu dawnego Hollywood.

Aktorka Anya Taylor-Joy, która w ostatnich miesiącach zachwycała odważnymi stylizacjami podczas trasy promocyjnej filmu „Menu”, tym razem wybrała minimalistyczną kreację. Młoda gwiazda na czerwonym dywanie pojawiła się w żółtym komplecie Diora, składającym się z kopertowej spódnicy z wysokim stanem oraz małego topu bez ramiączek. Całość uzupełniła wyrazistym naszyjnikiem, bransoletkami i kolczykami. Wyprostowane włosy odsłaniające twarz z lewej strony idealnie komponowały się z kolorem kreacji Marii Grazii Chiuri.

(Fot. Getty Images)

Podczas gali gwieździe towarzyszył partner, a według ostatnich doniesień amerykańskich mediów – już mąż. Gwiazda serialu „Gambit królowej” Anya Taylor-Joy i muzyk Malcolm McRae mieli pobrać się w lipcu 2022 roku podczas kameralnej uroczystości w gmachu jednego z amerykańskich sądów. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij