Znaleziono 0 artykułów
22.02.2021

Chanel LIPSCANER: Znajdź wymarzoną szminkę

22.02.2021
(Fot. materiały prasowe)

– Jeśli jesteś smutna, nałóż więcej szminki i do dzieła! – mawiała Coco Chanel. Założony przez nią dom mody właśnie uruchomił aplikację LIPSCANER podpowiadającą odcień pomadki na podstawie wskazanego obiektu.

Magazyny poświęcone modzie, fotografie gwiazd, ulubione szpilki, kwiaty oraz przedmioty codziennego użytku – źródło inspiracji jest nieograniczone. Tak marka Chanel stworzyła LIPSCANER, aplikację na telefon, która jednym kliknięciem skanuje barwę wybranego elementu, by przełożyć ją na szminkę z ponad 400 proponowanych w salonach marki. Wskazany odcień możemy nałożyć na usta za pomocą cyfrowej wizualizacji dopasowującej się do kształtu warg.

(Fot. materiały prasowe)

Oprócz szerokiej gamy kolorów – od różu przez czerwień po głęboką śliwkę – LIPSCANER uwzględnia także formę szminki – do wyboru mamy matowe, błyszczące lub o satynowym wykończeniu. W kolejnym kroku aplikacja proponuje link do oficjalnej strony Chanel z wybraną pomadką.

LIPSCANER jest efektem wielomiesięcznej współpracy domu mody z CX Lab*, w trakcie której rozwijano funkcje aplikacji na podstawie dziesiątków tysięcy obrazów.

Aplikacja działa od dzisiaj i jest dostępna wyłącznie na telefonach z systemem operacyjnym IOS.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij