Znaleziono 0 artykułów
10.11.2021

Ariana Grande w nowej wersji ikonicznej sukienki Versace

10.11.2021
(fot. Getty Images)

Ariana Grande odtworzyła ikoniczną sukienkę Versace z  sezonu wiosna-lato 2003, w której Jennifer Garner wystąpiła w filmie „Dziś 13, jutro 30” w 2004 roku. Stylizacja łączy w sobie kilka aktualnych trendów: stylistykę Y2K, powrót do vintage, zrównoważoną modę.

W programie „The Voice” – reality show z konkursem wokalnym stacji NBC – Ariana Grande powtórzyła słynną stylizację Jennifer Garner, którą ta nosiła jako dorosła Jenna Rink w filmie „Dziś 13, jutro 30” Garyego Winicka. Mini w kolorowe pasy z dekoltem-braletką to projekt Donatelli Versace. – Bardzo Ci dziękuję, Donatello – napisała Grande w stories na Instagramie.

Ta replika wyglądu nie kończy się jednak na ikonicznej sukience.  Stylista fryzur Josh Liu stworzył dla Grande wersję postrzępionego upięcia z tyłu głowy podobną do fryzury Garner z 2004 roku. Wokalistka z pomocą wizażystki Ashy Kholm użyła także różowych cieni do oczu oraz błyszczyka pod kolor. Całość stylizowała Mimi Cuttrell. Ariana nie miała wprawdzie naszyjnika z charakterystycznym dla Y2K motywem motyla, ale jej kolczyki były podobne do tych, które nosiła bohaterka „Dziś 13, jutro 30”.

(fot. East News)

Strój Jenny Rink odtworzyła także na TikToku Christa B. Allen, która w 2004 roku zagrała postać 13-letniej głównej bohaterki w tym samym filmie.

Sukienkę z archiwalnych kolekcji Versace założyła na galę Bet Awards w 2021 roku Zendaya. Aktorka miała na sobie fioletową kreację z tiulu z kolekcji włoskiego domu mody na wiosnę 2003 roku. Inną ikoniczną stylizację powtórzyła ostatnio Gwyneth Paltrow – wystąpiła w legendarnym czerwonym garniturze od Toma Forda dla Gucci na pokazie Gucci „Love Parade” w Los Angeles.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij