Znaleziono 0 artykułów
26.05.2022
Artykuł sponsorowany

Gwiazdy o relacji z mamą

26.05.2022
Fot. Alicja Kozak

W kampanii Armani Beauty x Vogue Polska Lara Gessler, Joanna Przetakiewicz i Natalia Klimas opowiadają o swoich mamach. – Zawsze mi powtarzała, że nie wolno odkładać życia na później – mówi Lara Gessler o matce, Magdzie.

Lara Gessler, Joanna Przetakiewicz i Natalia Klimas – w kampanii Armani Beauty x Vogue Polska trzy wyjątkowe kobiety opowiadają o tym, jakie cechy i wartości przekazały im ich matki. Każda z tych relacji jest inna i każda wyjątkowa. Tak, jak wyjątkowa jest każda z kobiet, które ją tworzą.

Fot. Alicja Kozak

– Zawsze mi powtarzała, że nie wolno odkładać siebie na później. Żyliśmy jak najpiękniej i jak najlepiej. Tego nauczyła mnie moja mama — mówi Lara Gessler. Opowiada też o tym, że mama nauczyła ją kobiecej siły, niezależności i miłości. – Moja relacja z mamą jest przepełniona miłością i zrozumieniem – dodaje. Z kolei Joanna Przetakiewicz podkreśla, że kobiety w jej rodzinie były zawsze bardzo silne i niezależne. – To daje nam możliwość realizowania własnych marzeń – podkreśla. A Natalia Klimas przekonuje, że jej mama jest kobietą, która angażuje się w stu procentach w to, co robi. – Oddaje całą siebie, jest bardzo kreatywna, właśnie to w niej podziwiam – tłumaczy Natalia, dodając, że relacja z mamą to jedna z najważniejszych w jej życiu.

Fot. Alicja Kozak

Credits:

Foto: Alicja Kozak @alicja.kozak
Reżyseria: Maciej Zych
DOP: Paweł Jóźwicki
Druga Kamera: Konrad Śniady
Dźwięk: Maciej Zych
Make-up: Andrzej Kawczyński @kawczynskimakeup & Aleksandra Artychowska @aleksandra_artychowska_ / Armani Beauty Włosy: Michał Pasymowski @pasymowski_michal via @artfaceswarsaw
Manicure: Patrycja Jewsienia @patrycjajewsienia Stylizacja: Kasia Mioduska @kasiamioduska
Asystent stylistki: Kacper Kujawa @kujawakacper Produkcja: Marta Knaś @unfoundstudio
Drugi producent: Łukasz Jaśniak @lukaszjasniak
Asystentka produkcji: Katarzyna Krychowska @kasiakrychowska

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij