Znaleziono 0 artykułów
28.03.2019

Będzie kontynuacja „Seksu w wielkim mieście”

28.03.2019
Bohaterki „Seksu w wielkim mieście” (Fot. materiały prasowe)

Candace Bushnell, autorka książek o Carrie Bradshaw, powraca powieścią „Is There Still Sex in the City?”, której adaptacja natychmiast trafi na mały ekran. Nowa odsłona kultowej produkcji opowie o życiu 50-letnich mieszkanek Nowego Jorku.

Od wydania powieści „Seks w wielkim mieście” i powstania pierwszych odcinków serialu o czterech przyjaciółkach z Nowego Jorku, które szukają miłości, robią karierę i wspierają się nawzajem, minęło już ponad 20 lat. Carrie i spółka stały się idolkami kolejnych pokoleń młodych kobiet, nie mających zamiaru rezygnować ani z seksu, ani z romansu, ani ze spełnienia zawodowego. 

Teraz Candace Bushnell, autorka kultowego cyklu, postanowiła odpowiedzieć na pytanie, co stałoby się z kobietami podobnymi do jej bohaterek, po przekroczeniu pięćdziesiątki. 

Nowa powieść amerykańskiej pisarki, która sama skończyła już 60 lat, „Is There Still Sex in the City?”, zostanie wydana latem (6 sierpnia w Stanach), a potem natychmiast zekranizowana. Autorka równolegle pracuje nad scenariuszem nowej odsłony „Seksu...”. Jakkolwiek nie powrócą na mały ekran dziewczyny z serialu z lat 90., można spodziewać się równie silnych postaci kobiecych. 

Akcja toczyć się ma na Upper East Side oraz pod miastem, a opowie nie o początkach romansów, a tym, co dzieje się po happy endzie. Problematyczne dzieci, rozwody, uzależnienia – „Is There Still Sex in the City?” będzie poważniejszy niż poprzedni serial. Zmierzy się też z tematem Tindera, randkowania z młodszymi facetami oraz starzenia się. Bohaterki będą musiały odpowiedzieć sobie na pytanie, czy po pięćdziesiątce wciąż czują się piękne.

Nie wiadomo jeszcze, kto zagra w serialu, ale nie ma mowy o tym, żeby powróciła dawna obsada. – Tak, w tym mieście jest więcej seksu! Ja i moje koleżanki, a także kolejne generacje kobiet, wychowałyśmy się na Carrie. Czas powrócić do Nowego Jorku – mówi o produkcji Nicole Clemens z Paramount TV

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij