Znaleziono 0 artykułów
11.10.2022

Bella Hadid w koronkowej naked dress

11.10.2022
Bella Hadid w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Bella Hadid od lat swoimi codziennymi lookami, czerpiąc z estetyki lat 90. i 2000., dostarcza inspiracji i modowych wrażeń. Nie inaczej jest ze stylizacjami na wieczór, zwłaszcza na specjalne okazje. W niedzielę 9 października 2022 roku modelka obchodziła 26. urodziny i świętowała je w zjawiskowej naked dress.

Świat mody wciąż ma w pamięci niezwykły pokaz Coperni na wiosnę-lato 2023, podczas którego w finale na żywo Bellę Hadid ubrano w sprejową sukienkę. Ciało modelki spryskano specjalistyczną farbą, która w ciągu kilku minut zamieniła się we włókna, tworząc kreację, o której mówili wszyscy.

Niespełna dwa tygodnie później Bella Hadid miała kolejną okazję do celebrowania: swoje urodziny. 9 października modelka razem z partnerem Markiem Kalmanem wybrała się do włoskiej restauracji Lucali na Brooklynie, gdzie zorganizowano dla niej przyjęcie niespodziankę.

Bella Hadid w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Modelka na urodzinową kolację założyła wyjątkową czarną naked dress z koronki, na którą narzuciła ciężką motocyklową kurtkę. Stylizację uzupełniła kopertówką z napisem „Ciao Bella” projektu Aminy Muaddi i sandałkami w stylu Y2K. Tego wieczoru Bella rozpuściła włosy i wybrała makijaż w brązowej tonacji.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij