Znaleziono 0 artykułów
27.11.2021
Artykuł sponsorowany

Jedyna taka szminka

27.11.2021
Fot. materiały prasowe

Huawei FreeBuds Lipstick to nie tylko bezprzewodowe słuchawki wyposażone w wiele praktycznych funkcji. To również piękny dodatek, który bez problemu zmieści się w torebce i elegancki pomysł na świąteczny prezent.

Audrey Hepburn mawiała, że każdej kobiecie pisany jest jej własny kolor szminki. Jej ulubionym był przygaszony róż, podobny do tego, który miała na sobie w „Śniadaniu u Tiffany’ego”. Z kolei w tym sezonie królują głębokie odcienie bordo, choć niesłabnącą popularnością cieszą się również klasyczna czerwień i naturalne brązy. Bez względu na porę roku, podkreślone usta to symbol siły i klasy. Mimo upływu dekad szminka to wciąż stały element makijażu, niezmiennie celebrowany i odkrywany na nowo. Marka Huawei postanowiła uczcić kultowy kosmetyk we własny sposób.

Elegancki design, praktyczne funkcje

Pod koniec października marka zaprezentowała Huawei FreeBuds Lipstick. Etui bezprzewodowych słuchawek, kształtem nawiązujące do klasycznych szminek, wykonano z czarnej stali nierdzewnej i ozdobiono złotym wykończeniem. Ukryte w środku słuchawki są oczywiście czerwone. Projektanci marki w najdrobniejszych szczegółach zadbali o najwyższą jakość dającą poczucie luksusu. Najlepszym dowodem jest charakterystyczne „kliknięcie” podczas otwierania i zamykania etui, znane wszystkim użytkownikom ulubionych szminek.

Fot. materiały prasowe

Słuchawki FreeBuds Lipstick to nie tylko stylowe opakowanie, lecz także wielofunkcyjny gadżet, wyposażony w najnowsze technologie. Jedną z nich jest aktywna redukcja szumów, dzięki której słuchawki inteligentnie rozpoznają typ otaczających nas hałasów oraz nasze własne preferencje, by następnie wyciszyć rozpraszające dźwięki. Dodajmy do tego niezwykle lekką i wytrzymałą membranę kompozytową z polimeru ciekłokrystalicznego, która pozwala zminimalizować zniekształcenia dźwięku, dzięki czemu uzyskamy dźwięk najwyższej jakości.

Nowe słuchawki Huawei świetnie sprawdzają się w codziennych obowiązkach. FreeBuds Lipstick mogą łączyć się jednocześnie z dwoma urządzeniami, dzięki czemu nie musimy specjalnie przełączać ich z laptopa na smartfon, by swobodnie odebrać telefon. Bezprzewodowe słuchawki Huawei pozwalają również cieszyć się rozrywką w najwyższej jakości. Dzięki nim świąteczne playlisty z „All I Want For Christmas” czy „Santa Baby” zabrzmią jeszcze piękniej niż zwykle i skutecznie wprowadzą nas w gwiazdkowy nastrój.

Fot. materiały prasowe

Prezent doskonały

Huawei FreeBuds Lipstick są wręcz stworzone z myślą o sezonie świątecznym. Bezprzewodowe słuchawki z unikatowym etui to doskonały prezent dla miłośników mody, szlachetnego designu i oryginalnych gadżetów. To również świetny wybór w myśl idei zrównoważonych zakupów – to prezent, który posłuży obdarowanej osobie latami.

Słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick są dostępne na huawei.pl.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij