Znaleziono 0 artykułów
27.03.2020

Bottega Veneta rusza z multimedialną platformą

27.03.2020
Fot. Getty Images

W ramach Bottega Residency artyści i przyjaciele marki będą opowiadać o ulubionych dziełach sztuki, filmach i osobowościach, które wywarły na nich największy wpływ. Start już w weekend.

– Kreatywność i siła leżą u podstaw Bottegi Venety – tłumaczy dyrektor kreatywny Daniel Lee. – W tym wyjątkowo niepokojącym dla wszystkich momencie czujemy więc jeszcze większą niż zwykle odpowiedzialność, by celebrować te wartości. Chcemy zaszczepić choć odrobinę radości w naszej społeczności i poza nią.

Fot. materiały prasowe

Bottega Residency jest multimedialną platformą, która wystartuje już w najbliższy weekend, a dostępna będzie za pośrednictwem większości popularnych aplikacji: na Instagramie, YouTube, Spotify, Apple Music, Line, Wiebo i Kakao, ale także za pośrednictwem strony internetowej bottegaveneta.com. Co tydzień do współpracy zaproszony zostanie inny rezydent, który przejmie kreatywne rządy nad platformą. W ciągu kilku dni opowie o swoich ulubionych artystach i dziełach sztuki, filmach, a także postaciach, które miały największy wpływ na jego twórczość. Jako pierwszy stery Bottega Residency obejmie sam Lee.

 

Bottega Veneta chce inspirować, ale także dać widzom namiastkę normalnego życia w trudnych czasach. Dlatego w weekendy odbywać się będą koncerty na żywo, lekcje gotowania z najlepszymi szefami kuchni na świecie oraz wieczory filmowe. Te, jako zwieńczenie tygodnia, zaplanowano na niedzielę.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij