Znaleziono 0 artykułów
02.09.2021

Bratanice Lady Di w Wenecji

02.09.2021
Getty Images

Bratanice księżnej Diany, Amelia i Eliza Spencerówny pojawiły się na 78. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się w kreacjach od Alberty Ferretti. 

Włoska projektantka mody Alberta Ferretti zaprezentowała pierwszą linię ubrań w 1973 roku, a cztery lata później zaczęła pokazywać kolekcje na wybiegach w Mediolanie. Ferretti łączy subtelność z sensualnością, a jej kreacje przeznaczone są na wielkie wyjścia. W ofercie projektantki znajdziemy sukienki i spódniczki mini, plisowane płaszcze oraz suknie w pastelowych odcieniach. 

W kreacjach Ferretti na czerwonym dywanie 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji pojawiły się Lady Amelia i Lady Eliza Spencerówny, bratanice Lady Di. 

Lady Amelia postawiła na czarną, dopasowaną sukienkę z satyny, której górę zdobiły cekiny. Eliza założyła kreację kontrastującą ze stylizacją siostry. Została sfotografowana w bladoróżowej sukni z odkrytym dekoltem. Looki sióstr podkreśliły delikatny makijaż i elegancko zaczesane włosy. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij