Znaleziono 0 artykułów
15.12.2020

Brooklyn Beckham w nowej kampanii Zalando

15.12.2020
Fot. materiały prasowe

Podziwiam gust rodziców. Mieli sporo świetnych stylówek w przeszłości i nadal trzymają fason – mówi Brooklyn Beckham, który wystąpił w nowej kampanii Zalando.

Zalando odkłada modę trochę na bok i namawia nas na uściski, póki co tylko w rodzinnym gronie. Uzupełnieniem kampanii jest specjalna akcja dla fanów marki. Żeby wygrać, wystarczy wygrzebać w telefonie zdjęcie miłosnego uścisku sprzed pandemii i opublikować je na Instagramie oznaczone hashtagiem #wewillhugagain. Wygrana trafi do potrzebujących – podopiecznych Czerwonego Krzyża. Każde zdjęcie oznacza 5 euro na koncie fundacji.

Prywatnymi zdjęciami podzielili się już projektant Jeremy Scott, Diane von Furstenberg, Munroe Bergdorf i Brooklyn Beckham. To wszystko, żeby wzbudzić w nas nadzieję, przypomnieć, że najważniejsze są nie ubrania, lecz relacje.

Ich czułe fotografie uzupełniają świąteczną kampanię Zalando sfotografowaną przez Sarę Blais i chwytający za serce film reklamowy „100 years of hugs” w reżyserii Vincenta Haycocka. W przerwie w oglądaniu zapytaliśmy bohatera kampanii Brooklyna Beckhama o styl.

Fot. materiały prasowe

Jak twój styl zmienił się przez lata?

BB: Przechodziłem przez kilka faz. Kiedyś nosiłem wyłącznie wąskie dżinsy, dzisiaj wolę luźny styl – duże topy, szerokie spodnie, jednokolorowe T-shirty. Mam obsesję na punkcie skate’owego looku.

Fot. materiały prasowe

Twoje ikony stylu?

Oczywiście mama i tata. Mieli sporo świetnych stylówek w przeszłości i wciąż trzymają fason.

Bliska jest ci moda odpowiedzialna?

Odpowiedzialność jest bardzo ważna, to idea bliska mojemu sercu, staram się ciągle jej trzymać. Nie kupuję wielu ubrań, noszę je w kółko i bardzo długo. Czasem pożyczam coś od taty!

Do kogo byś się najchętniej przytulił?

Do kogokolwiek bliskiego mojemu sercu. Wyprzytulałbym całą rodzinę – siostrę, mamę, ojca, braci, dziadków, moją narzeczoną.

Co będziesz rozdawał w prezencie w te święta zamiast uścisków?

Bransoletki „Togehter” – wyjątkowe, fajnie zaprojektowane, dobrze wykonane. Wspierają środowisko, więc są dla mnie bardzo ważne. Dostajesz dwie w komplecie, w dwóch rozmiarach i możesz dać je komuś, kogo kochasz.

Fot. materiały prasowe

Najlepszy uścisk?

Było ich tak wiele! Kiedy byłem młodszy, przytulali mnie rodzice. Dużo podróżuję i pracuję, zawsze gdy wracam do Londynu, to mnie wyściskują. Moja narzeczona tak samo. Zawsze gdy wracam do domu, przytula mnie ktoś, kogo kocham. To bardzo niezwykłe.

Świąteczny look – wygoda czy elegancja?

Zdecydowanie wygoda. Wielka bluza, wielkie spodnie. Co roku z rodzeństwem dostajemy od Mikołaja świąteczne ubrania.

Plany na święta 2020?

Być z rodziną, pić grzane wino i siedzieć przy kominku.

A na co czekasz w 2021 r.?

Na koniec Covidu! Ale do tej pory, proszę, noście maski, upewnijmy się, że wszyscy są bezpieczni. Róbmy wszystko, by dbać o zdrowie naszych bliskich. Gdy będzie po wszystkim, wyściskam przyjaciół.

Kamila Wagner
Proszę czekać..
Zamknij