Znaleziono 0 artykułów
24.03.2020

Bytom wspiera walkę z epidemią

24.03.2020
Jacek Koman i Maciej Musiałowski w najnowszej kampanii Bytom (Fot. Sonia Szóstak)

Polska marka przygotowała specjalną linię t-shirtów „Mission: Help”. Pełen przychód z jej sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Wojewódzkiego Szpitala w Tychach, w którym leczone są osoby zakażone koronawirusem. 

W związku z dalszym rozwojem pandemii, kolejne instytucje, marki i osoby publiczne ze świata mody angażują się w walkę z wirusem. Chęć pomocy wyrazili zarówno branżowi giganci jak LVMH i Kering, jak również domy mody: Gucci, Versace i Hermès oraz mniejsze, niezależne marki, zarówno w Polsce, jak i na świecie. 

Do grona zaangażowanych w walkę z epidemią brandów dołączył Bytom, który  przygotował specjalną linię t-shirtów „Mission: Help”. Pełen przychód ze sprzedaży koszulek polska marka przekaże na rzecz Wojewódzkiego Szpitala w Tychach, w którym leczone są osoby zakażone koronawirusem.

MISSION: HELP Dołącz do akcji i zamów wyjątkowy t-shirt „Don Pedro pomaga": bit.ly/MISSION_HELP 100% przychodu ze...

Posted by Bytom - sztuka krawiectwa od 1945 on Friday, March 20, 2020

W limitowanej kolekcji znalazły się dwa proste t-shirty z nadrukami. Na pierwszym widać print z odciskiem dłoni, a na drugim – Don Pedro, czyli jednego z najbardziej znanych bohaterów powieści Stanisława Pagaczewskiego „Porwanie Baltazara Gąbki”. Słynny szpieg z Krainy Deszczowców ma zachęcać Polaków do wzięcia udziału w akcji.

W Polsce odnotowano dotychczas 684 potwierdzonych przypadków zachorowań na Covid-19, a osiem osób zmarło w wyniku choroby. Ministerstwo Zdrowia i GIS zalecają, by w miarę możliwości, w najbliższych tygodniach pozostać w domach, unikać spotkań i przestrzegać podstawowych zasad higieny. 

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij