Znaleziono 0 artykułów
20.08.2021

Carrie Bradshaw w botkach Chanel sprzed lat

20.08.2021
Sarah Jessica Parker (Fot. Getty Images)

Rockandrollowy pasek wysadzany ćwiekami zestawiony z sukienką z tafty w kolorze pąsowego różu. Ekstrawagancka bagietka Fendi wyszywana fioletowymi cekinami i ślubne Manolos obite satyną w odcieniu indygo. Zdaje się, że garderoba Carrie Bradshaw nie uległa gwałtownym zmianom. Na najnowszym filmiku zza kulis „And Just Like That” tańczy w znanych widzom SATC botkach Chanel.

Pierwsza fotografia z planu sequelu „Seksu w wielkim mieście” opublikowana na początku lipca, mogła wywołać obawy. Orędowniczka biżuteryjnych pantofelków od Manolo Blahnika, Carrie Bradshaw (postać grana przez Sarę Jessikę Parker) na zdjęciu, zamiast w ulubionych szpilkach, pojawiła się w niebotycznie wysokich platformach z lakierowanej skóry. Fani martwili się o los kolekcji Blahników, na które Carrie przepuściła 40 tysięcy dolarów.

Kadr z "Seksu w wielkim mieście", Carrie ma na sobie botki Chanel (Fot. materiały prasowe)

Im więcej zdjęć zza kulis powstającego serialu, tym fani są spokojniejsi. Protegowani kostiumografki „Seksu w wielkim mieście” Patricii Field – Molly Rogers i Danny Santiago chętnie sięgają do archiwów. Na planie pojawiają się projekty sprzed lat. Jednym z nich są alabastrowe botki od Chanel, które widzimy na najnowszym filmiku z garderoby Parker. Aktorka tańczy w nich ubrana w tiulową spódnicę (znak rozpoznawczy Carrie), niemal identyczną jak ta, którą w szóstym sezonie nosiła w komplecie ze sznurami pereł, koszulą w krwistej czerwieni i botkami.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij