Znaleziono 0 artykułów
18.03.2020

CCC wspiera walkę z koronawirusem

18.03.2020
(Fot. materiały prasowe)

Razem możemy więcej – oni nas naprawdę potrzebują!” – pod tym hasłem CCC razem z Małgorzatą Kożuchowską, ambasadorką marki Lasocki, ogłosiło akcję charytatywną.

Choć w czasie pandemii większość sklepów została zamknięta, zakupy na nowy sezon można zrobić w internecie. Przesyłki  są sprawnie dowożone przez firmy kurierskie, których pracownicy stosują się do zaleceń. Dostarczają je praktycznie bez kontaktu z adresatem – dzwoniąc i zostawiajac pod drzwiami. Klienci świadomi, że sytuacja potrwa przynajmniej kilka tygodni, powoli przyzwyczają się do nowej formuły zakupów. Decydują się na nie coraz chętniej, zwłaszcza że przy okazji mogą zadziałać w słusznej sprawie.
Pod hasłem „Razem możemy więcej – oni nas naprawdę potrzebują!” CCC razem z Małgorzatą Kożuchowską, ambasadorką marki Lasocki, ogłosiło akcję charytatywną. 
Z każdej sprzedanej od 17 do 20 marca pary butów Lasocki w sklepie internetowym CCC 10 zł trafi na konto Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. W ten sposób marka czynnie walczy z pandemią koronawirusa w Polsce.

(Fot. materiały prasowe)


 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij