Znaleziono 0 artykułów
14.12.2021
Artykuł sponsorowany

Najsłodsze prezenty na święta

14.12.2021
Fot. Getty Images

Dla najmłodszych i starszych, którzy kultowe czekolady pamiętają z dzieciństwa – oto najsłodsze prezenty pod choinkę marki E.Wedel. Gwiazdka to przecież czas przyjemności!

Na tydzień przed świętami stajemy przed nie lada zadaniem. Przystrajamy dom, jednocześnie kończąc ważne projekty w pracy. Planujemy rodzinne spotkania w przerwie załatwiania sprawunków. Wybieramy prezenty, chcąc uczynić Gwiazdkę wyjątkową dla naszych najbliższych. A przecież niełatwo znaleźć podarunek, który na pewno spodoba się obdarowanej osobie. Powinien być dopasowany do jej charakteru, osobowości i potrzeb. Wręczając przewiązany wstążką pakunek, chcemy wyrazić najcieplejsze uczucia.

Sprawdzony pomysł na podarunek? Gwiazdka to czas przyjemności, więc każdy, niezależnie od wieku, skusi się na najsłodsze z prezentów. Znalezione pod choinką słodycze E.Wedel pozwolą zatrzymać się w codzienności, rozsmakować w chwili, nacieszyć bliskością. Czekolady, cukierki i inne wyroby marki świętującej w tym roku jubileusz 170-lecia umilą także czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę – ubieranie choinki, dekorowanie stołu, słuchanie świątecznych piosenek.

Oryginalna wedlowska czekolada to gwarancja jakości, niezmiennego smaku i  wspomnień w nich zaklętych. Ale idąc z duchem czasu E.Wedel wprowadza wiele udoskonaleń – innowacyjną czekoladę Mocno Mleczną, którą z okazji świąt wzbogacono wyjątkowymi dodatkami: karmelizowanym migdałem, czy też cynamonem z wafelkami. W bożonarodzeniowym portfolio marki odnajdziemy również takie smaki jak piernik, cząstki pomarańczy lub kawałki śliwek z cynamonem. Wszystkie słodkości na Gwiazdkę mają eleganckie opakowania ze świątecznymi motywami.

Chcąc podarować najbliższym to, co najlepsze, podzielmy się z nimi przyjemnością. A o tę w codzienności najłatwiej za sprawą czekolady. Oto 5 najsłodszych wedlowskich prezentów na Gwiazdkę:

Ptasie Mleczko® Waniliowe: Klasyk nad klasykami

(Fot. materiały prasowe)

Kultowe pianki Ptasie Mleczko® o smaku wanilii oblane oryginalną wedlowską czekoladą są ulubionym deserem Polaków już od 85 lat! Waniliowe pianki dostępne są w opakowaniu świąteczną grafiką. Od niedawna na kartonikach pianek E.Wedel pojawiają się Chłopiec i Zebra, bohaterowie narysowani kiedyś przez Leonetto Cappiello na zlecenie Jana Wedla w 1926 r., dzisiaj zyskali nowe wcielenie.

Kula Mieszanka Wedlowska: Wszystko, co najlepsze

(Fot. materiały prasowe)

Cukierki E.Wedel: Bajeczny, Pierrot, Mocca, Pomarango, Cookie, Toffik i inne, zostały zamknięte w kuli o kształcie choinkowej bombki. Gdy już domownicy podzielą się ulubionymi słodyczami, opakowanie może stanowić ozdobę wnętrza.

Zestaw słodyczy z opaską: Gwiazdka z reniferem

(Fot. materiały prasowe)

Ukochane słodkości najmłodszych – czekotubki o smaku czekoladowym i mlecznym oraz czekolady – Czekolada Mocno Mleczna Szyszka z ryżem w karmelu oraz Mocno Mleczna Chrrrup! z chrupiącymi wafelkami zostały uzupełnione zabawnym akcesorium. Opaska z reniferem stanie się ważnym elementem wigilijnego wystroju dziecięcego pokoju.

Zestaw czekolad: Bajkowy świat

(Fot. materiały prasowe)

Bałwanek, Renifer i Pingwinek to najlepsi towarzysze zimowych zabaw. Ich podobizny znalazły się na opakowaniu świątecznych słodkości. Dla dzieciaków E.Wedel przygotował zestaw czekolad w kieszonkowym formacie: Chrrrup! z kawałkami chrupiących wafelków, Czekolada Szyszka z delikatnym ryżem w karmelu oraz dwukolorowa, mleczno-karmelowa czekolada z Reniferem. 

Torcik Wedlowski: Coraz bliżej święta

(Fot. materiały prasowe)

Nie ma chyba bardziej udanego prezentu niż piękny przedmiot, który wspaniale smakuje. Od ponad 100 lat ręcznie dekorowany Torcik Wedlowski wręcza się najbliższym na wyjątkowe okazje. Na tegoroczne święta ozdobiono go białą, oryginalną wedlowską czekoladą, tworząc z niej bożonarodzeniowe motywy. Jedyny w swoim rodzaju tort waflowy, przekładany kremem orzechowym, z powodzeniem zastąpi nawet domowe wypieki. Dzieci wprowadzi w świat szlachetnych smaków, a rodzicom przypomni o Gwiazdkach z dawnych lat.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij