Znaleziono 0 artykułów
12.02.2021

Dawid Podsiadło startuje z podcastem

12.02.2021
Fot. Karol Grygoruk

Po dłuższej przerwie artysta powraca z nowym projektem – serią podcastów na Spotify’u. Z dziennikarzem Radkiem Kotarskim Podsiadło będzie rozmawiać o muzyce, sztuce i technologii.

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski znają się od lat. Teraz zdecydowali się podzielić swoimi przemyśleniami z szerszą publicznością. W Podsiadło Kotarski Podcast prowadzący zapraszają słuchaczy do udziału w rozmowie.

Duet będzie dzielić się najciekawszymi odkryciami ze świata popkultury i opiniami na aktualne tematy. Jak zaznaczają, formuła ma przypominać przyjacielską pogawędkę.

– Zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym bez napinki moglibyśmy powymieniać się z naszymi słuchaczami opiniami na temat filmów, seriali czy książek, a do tego potowarzyszyć im w przeróżnych sytuacjach. Sami słuchamy podcastów w trakcie robienia zakupów, jazdy samochodem do domu czy ćwiczeń na siłowni (w tym ostatnim najrzadziej, co świetnie widać po moich bicepsach) i uwielbiam ich towarzystwo – mówi Podsiadło.

– Programy, które pozwalają się poczuć jak na spotkaniu z dobrymi kumplami, są teraz na wagę złota. Dlatego chcemy być bliżej naszych słuchaczy – dodaje Kotarski.

Każdy odcinek będzie trwać godzinę. W sieci są już dostępne dwie odsłony serii. Pierwsza poświęcona wszechobecności smartfonów, druga netfliksowemu serialowi „Kalifat”. Podsiadło Kotarski Podcast jest dostępny na Spotify’u.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij