Znaleziono 0 artykułów
13.12.2022

Deva Cassel na pokazie Jacquemusa

13.12.2022
Deva Cassel (Fot. Acielle/ Style Du Monde)

Deva Cassel, córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, wystąpiła w kolejnym pokazie. początkująca modelka zaprezentowała projekty z najnowszej kolekcji Jacquemusa „Le Raphia”. Elementami jej looku na wybiegu były kapelusz z szerokim rondem i duże kolczyki w kształcie słoneczników.

Gdy Monica Belluci była w ciąży, spekulowano, czy jej córka odziedziczy urodę po sławnej mamie. Tak się stało. Z kruczoczarnymi włosami, alabastrową cerą i pełnymi ustami Deva Cassel wygląda prawie dokładnie jak matka. Zielononiebieskie oczy odziedziczyła jednak po ojcu, aktorze Vincencie Casselu. Wyjątkowa uroda otworzyła Devie drzwi do świata mody. 18-latka ma już na koncie współpracę z domem mody Valentino, Pradą i Dolce & Gabbana. Wystąpiła także z mamą na okładce włoskiego wydania „Voguea”.

Deva Cassel (Fot. Acielle/ Style Du Monde)

12 grudnia modelka wzięła udział w pokazie kolekcji Jacquemusa na wiosnę-lato 2023. Po paryskim wybiegu maszerowała w marynarce spiętej złotą klamerką i w czarnych rybaczkach w białe groszki. Look uzupełniono ogromnym kapeluszem z rafii, kolczykami w kształcie słoneczników i koszykiem przewieszonym przez ramię.

(Fot. Acielle/ Style Du Monde)

Na pokazie „Le Raphia” wystąpiły także Irina Shayk oraz Pamela Anderson, która w obszernym kapeluszu z rafii, przypomniała swoją słynną stylizację z gali MTV Video Music Awards z 1999 roku. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij