Znaleziono 0 artykułów
30.05.2022

Katie Holmes w krótkim topie

30.05.2022
Fot. Getty Images

Krótki top nie jest zarezerwowany wyłącznie dla przedstawicielek pokolenia TikToka. Katie Holmes pokazuje, jak mogą go nosić dojrzałe kobiety – z klasą i seksapilem. Na otwarciu sklepu Mango w Nowym Jorku pojawiła się w crop topie i spodniach z wysokim stanem. 

Katie Holmes jest zwolenniczką casualowego stylu. Gwiazdę „Jeziora marzeń” widujemy na ulicach Nowego Jorku w luźnych dżinsach i prostych sukienkach. A na wieczorne wyjścia pozostaje wierna swojemu uniformowi, stosując kilka trików stylizacyjnych, które podkreślają jej dziewczęcą estetykę.

Fot. Hunter Abrams

Na kolacji w nowojorskiej restauracji Balthazar z okazji otwarcia sklepu Mango Katie po raz kolejny udowodniła, że potrafi ubierać się minimalistycznie, ale nigdy nudno. Tym razem zrezygnowała z dżinsów na rzecz czarnych spodni z wysokim stanem. Śmiałym posunięciem, którego nikt się nie spodziewał, było założenie krótkiego topu i klapek na platformie. Oto jak sprawić, by element garderoby, który wydawałby się zarezerwowany dla młodszego pokolenia, uczynić praktycznym. 

Fot. Hunter Abrams

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Eni Subair
Proszę czekać..
Zamknij