Znaleziono 0 artykułów
18.11.2022

Ulubione kozaki Belli Hadid

18.11.2022
Fot. Getty Images

Bella Hadid nieprzerwanie lansuje modę vintage. Jej nowe, ulubione kozaki pochodzą z kolekcji Prady z 2004 roku. Wyróżniają się szeroką cholewką i stabilną podeszwą jak od traperów. Jak nosić ulubione buty supermodelki?

Bella Hadid jest najbardziej  rozchwytywaną modelką sezonu – występuje w kampaniach Balenciagi, Fendi i Swarovskiego, a na paryskim tygodniu mody zamknęła wiralowy pokaz Coperni. Na ciele Hadid stworzono wtedy sukienkę. Jej własna garderoba też inspiruje dziewczyny na całym świecie. Jej nowe, ulubione buty? Kozaki vintage Prady na traperowej podeszwie.

Fot. Getty Images
Fot. Getty Images

Buty Prady z 2004 r. sięgają kolan, zostały wykonane z czarnej skóry nappa i mają stabilną podeszwę jak trapery. Można je upolować na stronach z luksusową modą vintage, w tym Vestiaire, Depop i The RealReal, ale warto się pospieszyć, bo efekt Belli działa – modele wyprzedają się szybko (wcześniej za sprawą Belli w górę poszybowały ceny sukienek Gucci z epoki Toma Forda).

Fot. Getty Images

Bella nosi ulubione buty do wielu stylizacji – dżinsowych spódnic, zwiewnych mini i szerokich spodni typu parachute. Trzeba przyznać, że kozaki Prady mają tyle wcieleń, co sama modelka.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij