Znaleziono 0 artykułów
22.07.2021

Nowe ulubione buty Carrie Bradshaw

22.07.2021
Fot. Getty Images

Szpilki od Manolo Blahnika były pełnoprawnym bohaterem „Seksu w wielkim mieście”. „And Just Like That” wyznacza koniec dominacji tego modelu. W kontynuacji serialu Carrie nosi buty wielu różnych marek.

Mary janes od Celine, w których sfotografowano Sarę Jessikę Parker na planie „And Just Like That”, różnią się znacząco od ulubionych szpilek Carrie Bradshaw z lat 2000. od Manolo Blahnika. Model z kolekcji Hediego Slimane’a łączą francuski styl z rockowym glamourem. Noszone z vintage’ową spódnicą w kratę Normy Kamali, jasnym kardiganem i kapeluszem Monrowe przewieszonym przez plecy razem z ciężką biżuterią Rosy de la Cruz i Fry Powers, pokazują eklektyczny styl 50-letniej Carrie. Choć nie nosi już szpilek od Manolo Blahnika, wciąż pozostaje ikoną stylu.

Fot. Getty Images

Na planie kontynuacji kultowego serialu odtwórczynię roli Carrie widziano też w sandałach Saint Laurent Liya, kwiecistej marynarce Driesa Van Notena, lnianym kombinezonie w stylu retro Claude’a Montany i torebką na łańcuszku Lewis. Kostiumografowie nowego serialu idą z duchem czasu, pokazując, że współczesne kobiety, także najmodniejsze mieszkanki Manhattanu, łączą rzeczy z kolekcji projektantów z rzeczami vintage

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Alice Newbold
Proszę czekać..
Zamknij