Znaleziono 0 artykułów
11.02.2023

Carrie Bradshaw ma nowe ulubione buty. To kontrowersyjne birkenstocki

11.02.2023
Sarah Jessica Parker na planie serialu "I tak po prostu..." (Fot. Getty Images)

Wiadomość prosto z planu kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”: Carrie Bradshaw od Blahników woli teraz wygodne chodaki.

Według wieści z planu „I tak po prostu…" Carrie Bradshaw nosi teraz chodaki. Tak, mimo że w „Seksie w wielkim mieście” nie rozstawała się ze swoimi designerskimi butami na obcasach i poruszała się po Manhattanie prawie wyłącznie w butach Manolo Blahnika, wydaje się, że teraz, po pięćdziesiątce, Carrie od czasu do czasu stawia na wygodne obuwie na płaskiej podeszwie. Choć, oczywiście, muszą to być buty od dobrego projektanta.

Zdjęcia z planu serialu wskazują na to, że fashionistka przyjęła do swojej kolekcji parę wsuwanych butów z logo Gucci (czyżby była to współpraca włoskiego domu mody z Birkenstock – marką, która stoi za niepokonanymi chodakami Boston?) – założyła je do sportowych skarpet, dresowych spodni i puchatego, miękkiego płaszcza. Look sprawiał wrażenie, że bohaterka nagle wyszła do sklepu – albo być może nawet sfotografowana scena przedstawia fragment snu – ale pewne jest, że jej bujne blond włosy pozostały, jak zawsze, nieskazitelne.

(Fot. Getty Images)

Może się okazać, że istnieje fabularne wyjaśnienie nietypowego wyboru obuwia przez Carrie. Fani serialu pamiętają, że w pierwszym sezonie „I tak po prostu…” nosiła ona parę wsuwanych Birkenstocków, ale tylko dlatego, że przeszła operację biodra. Nowy look może też po prostu odzwierciedlać czasy, w których żyjemy. W końcu mieszkanki Manhattanu, Zoë Kravitz i Katie Holmes, zostały sfotografowane na spacerach po Nowym Jorku ubrane w wygodne domowe ubrania i buty na płaskich podeszwach, a ergonomiczne chodaki Boston firmy Birkenstock były jednymi z najbardziej pożądanych butów w 2021 i 2022 r., co oznacza, że stylizacja Carrie doskonale wpisuje się w najnowsze trendy.

Artykuł pojawił się oryginalnie na vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij